• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Bir Düş Seç Sevgili

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Bana bir renk seç sevgili düşlerinde çiz resmimi. İster mavi yap ister yeşil sen yeter ki bir renk seç!

Çocukken kurduğum hayallere benzer yerler düşle sevgili sihirli ağaçlar koy ormana ya da dilekleri kabul eden bulutlar uçur gökyüzünde; yeter ki bir düş kurmayı becer.

Sen aşkımıza bir isim ver sevgili! Hiç bilinmeyen bir dilde anlamsız bir sözcük belirle istersen. Sadece ikimizin bildiği lisandan tek bir kelime seç sevdamıza yeter ki aşkı anlatsın harfler.

Bir şarkı söyle sevgili! Namesini duyanın yüzünde tebessüm olsun. Sözünü duyanın gözleri dolsun. Ne kadar romantik olsa da aşk gibi insanın içine neşe dolsun. Bir nota seç yeter ki tınladığında her yürek sevgiye koşsun.

Bir anı seç sevgili! İçinde ikimizin en mutlu hatırası olan ister bir sohbet anını ister çılgın sevişmenin son nefesini; yeter ki gözümüzün önüne gelince hasret duyalım birbirimize!

Bir şiir yaz sevgili! Neden kavuşamadığımızı anlatan sözcüklerin bile ağladığı bir şiir; yeter ki içinde ümit olsun vuslata!

Bir film seyret sevgili! Kahramanlarını bizim yerimize koy. Onlarda gör açıklarımızı yanlışlarımızı yalnızlığımızı; sonra dillendir o karakterleri yeter ki sonunda birleştir ellerini!

Bir rüzgar seç sevgili! İster kuzeyden gelsin ister doğudan; yeter ki senin kokunu taşısın bana bozulmadan. Özlemimin kokusunu da geri getirsin sana.

Bir yıldız seç sevgili! İster kuyruklu olsun ister tek başına ayın yanında dursun. Yeter ki ikimiz de başımızı kaldırınca gökyüzüne aynı ışığı görebilelim!

Bir yol bul bize sevgili! Bu ayrılığa katlanmayı sağlayacak özlemin ağırlığını sırtımızdan alacak yan yana uyumamıza çözüm olacak bir yol bul!

Veya bir ölüm seç bize sevgili! Eğer aşk birleştiremiyorsa bu iki büyük yüreği; başarısızlığımıza ağlamadan el ele tutuşup sessizce başka bir yerde deneyelim sevmeyi! Sen birini seç yeter ki!
 
Top