Birine Aşık Olunca Hangi Hayvana Dönüşüyorsun?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Aslan!
Sen aşık olduğunda herkesin duymasını istiyorsun. Kendini dünyanın kralı gibi hissediyorsun. Böyle aşık olduğun insanın elinden tutup salına salına yürümek var aklında. Herkes bizi görsün diye düşünüyorsun. Ama aşık olunca ağırlığını kesinlikle bozmuyorsun. Bozucak gibi olsan da belli etmiyorsun :) Aşık olduğun kişi çok şanslı bizce...
 
Sen aşık olduğunda far görmüş tavşana dönüyorsun. Elin ayağın birbirine dolanıyor. Ayakların tir tir titriyor. Yüzün kıpkırmızı oluyor. Dilin tutuluyor. Aslına baktığın zaman verebileceğin en normal tepkileri veriyorsun. İnsanlar bunu garipsiyor. Çünkü onlar aşık olmamış nereden bilsinler ki. Aklın fikrin aşık olduğun kişi oluyor :)

Diyor bana
 

Escarfe

𝓖
Özel üye
Kuzu
Sen aşık olunca böyle için bir acayip oluyorsun. Bir anda uysallaşıyorsun. Seni tanıyan insanlar bu haline şaşırıyor. Aşık olduğun insanı görünce yüzünde tatlı bir tebessüm beliriyor. Olduğun yerde koşmak, zıplamak istiyorsun. Onu görmediğin zamanlarda çok üzülüyorsun. Seni bulmak isteyen insanlar seni aramıyor. Aşık olduğun insan neredeyse sen oradasın çünkü :)
Bir zamanlar böyleydi :D
 

Artemis

Cadıcık😀
Özel üye
Ayın Konuğu
Banada far gormus tavsan dedi yaa ayakların birbirine girmis tir tir titremisim😂
 

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Yarışma Birincisi
Ahaha sadece aşıkken değil her zaman teklikeliyim ben :P :D

73629
 

Top