• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Bu Yılbaşı Ağaçları Çok Lezzetli

Papatya

Love of My Life...
V.I.P


Yılbaşı kutlamalarına renk katmak ve yeni yılın ilk hediyesini vermek isteyenler için birbirinden renkli ve lezzetli alternatifler sizleri bekliyor.

BonnyFood Lezzet Çiçekleri, yeni yılın simgesi olan yılbaşı ağaçlarını yenebilir hale getirdi.

Kek, kurabiye, meyve, truffle ve çikolatadan yapılan lezzet çiçekleriyle büyük ilgi gören BonnyFood, yılbaşına özel hazırlanan ağaç formundaki aranjmanlarıyla yeni yılın en renkli hediyesi olacak.

Sevdiklerine farklı bir hediye vermek, bu anı unutulmaz kılmak ve aynı zamandan hediye aramakta geçirecek vakti bulamayanların öncelikli tercihi olan BonnyFood, yılbaşı eğlencelerine hem renk, hem de lezzet katacak.BonnyFood aranjmanları, üzerine dilediğiniz mesajların yazıldığı kurabiyeler ve çeşitli parti malzemeleriyle de zenginleştirilebiliyor.

Evinizde yapacağınız yılbaşı partisinde konuklarınıza hoş bir sürpriz yapmak, gideceğiniz partide beraberinizde götüreceğiniz BonnyFood ile geceye damga vurmak ya da uzaktaki sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak isterseniz; www.bonnyfood.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 
Top