• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Bugün Gezdiğim Yerlerden

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Muğla iline bağlı Ortaca'ya bağlı Dalyan gerçekten görülmeye değer yerlerden biriymiş. Fethiye civarında olunca etrafı biraz dolaşmak istedim Köyceğiz kordon boyunu da dolaştım oralarda harika bir yer ama fotoğraf çekmek aklıma gelmedi. :)

Neyse ki Dalyan, enteresan doğa yapısı, sazlıkları, karşıdaki kral mezarları ve tur tekneleri ve sahildeki kafeleriyle bir başka güzel. Birbirinin içine geçmiş gibi küçücük pansiyonları da benim ayrıca hoşuma gitti...

Kanal boyundan birkaç resim... Telefonum ve kamerası çok sıradan, güzel bir kamera ile doğanın güzelliği çok daha iyi yansıtılabilir. Drone çekimi yasak olmasa çok iyi olurdu yanımdaydı cihaz. :D

 

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Vay vay vay canom süpersin muhteşem bunlar. Güzel yurdumun güzel yerlerinden birin fotoğrafla da
olsa görmek müthiş. Eline sağlık. Benim ilk okul öğretmeninde Dalyan da orada bir yer işletiyor. Muğla'yı hep sevmişimdir özellikle Datça nın bükleri süperdi. Tayin bile düşünmüştüm hatta ama kısmet olmadı;)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Gerçekten doğa harikası yerler canom, ben bu civarlarda çok bulundum ama hiç gezmemiştim bir gün senin de yolun düşer kimbilir. :)
 

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Vakit buldukça görmek gerek canom. sen iyi yapıyorsun kısmet bizde turlarız akdeniz ve egeyi Yurdumun her bölgesi ayrı güzel ve özel.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu resmi 2000+ rakımdan Seki-Elmalı en tepe noktasından çektim. :)
Bunlar da Elmalı'dan Finike'ye inmeden önce enteresan bir yer. Herkesin mola verdiği, dinlendiği ve aperatif doğal yiyecekler bulabildiği ve kayalıklara arada dağ keçilerinin indiği bir nokta. Adını maalesef bilmiyorum. :) 

Top