• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin Canlı Yayında Şoke Eden Gaf

Papatya

I always believe in miracles...
V.I.P


Ünlü sunucu Saba Tümer, programına konuk aldığı Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kızı Zeynep Özal'a canlı yayında şoke eden bir gaf yaptı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Saba Tümer'le Bugün programının bugünkü bölümüne Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kızı Zeynep Özal konuk oldu.

"NİKAHSIZ DA ÇOCUK DOĞURABİLİRİM"

Evliliğe bakış açısını anlatan Zeynep Özal, "Evliliklerde ben çok başarılı olamıyorum. Ne zaman evlenmeyeceğim dedim, gittim evlendim. Artık büyük konuşmuyorum. Evlilik illa şart mı diye düşünüyorum.... Ben bir röportajımda şunu söylemiştim; nikahsız da çocuk doğurabilirim. Çünkü ben boşandığım zaman bir çocuğum 1,5 diğeri 3,5 yaşındaydı. Neticede ben çocuklarımı babasız büyüttüm. Ne fark etti evliydim de çocuk doğurdum değişti mi, değişmedi" diyerek açıklamalarda bulundu.

Özal'ın bu sözlerinin ardından söze giren Tümer, "Ama o toplumsal bir şey" ifadesini kullandı.

Bunun üzerine Zeynep Özal, "Ama toplum için yaşamaksa bu yaşamak değil" dedi.

Kahkahalara boğulan Saba Tümer, "Sıyırmışsınız derken... Çok özür dilerim. Yırtmışsınız... Neyse anladınız değil mi iyi niyetli bir şey dediğimi? Ay ateş bastı" şeklinde konuştu.

 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Yemin ediyorum bu ülkeye başbakan olsam şu Saba Tümer'i bu ülkeden sürerim...
Efenim tamam 1 kere kagkahan iyi dediler de her ota çöpe ne gülüyorsun ki? Pot kırmadığı bir zaman var mı?
 
Top