• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Ceza Vefat Etti

Ceza'm

Üyecik
Derdimi anlatamadım ya da sizin anlayışınızda sorun var tabikide şaka olduğunu biliyorum ben burda bir kişinin şahsiyeti hakkında konuşmadım sago dinliyor olabilirsiniz bende onu sevmem ama saygı duyarım yinede
Ben şimdi şakadanda olsa sagopa öldü haberi yapsam hoşunuza gider mi ve bna inannan salaklarda olur burda değilde başka sitelerde görüyoum ya da reklam yapıyor diyenlerde olur bn böyle şeylerle karşılaştığım için bu konular kapatılsın istiyorum o kadar
daha da uzatmayalım biliyorum bn uzattım ama ben bayanım o yüzden bana öncelik vermiş olursunuz ;)

e-PaCk

Forum Gururu
bu konu başladı başlayalı çok çetrefilli geçiyordu zaten. ilk gününü hatırlıyorum bu başlığın ortalıkta kısa paçalı donuyla dolaşıodu. o zamanlarda gündeme oturmuştu sansasyonlara neden olmuştu.
hatta ilk sayfada da belirtmişim
konu 3. mertebesine erişti. nerde son bulcak diye merakla bekliyorum
bu konu böyle giderse beşinci boyuta ulaşır ordan daha bilinmeyen boyutlara geçer bize de bi açar göbeğiyle güler heralde:P

Ceza'm sana da hak veriyorum valla biri beyaz öldü diye konu yapsa altında da memnuniyet yorumları yapılsa allah yarattı demem kurşuna dizerdim hepsini :P