• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Çocuğumuzla ilişkimizin püf noktaları

Uzman Terapist Eralp Caner’in ebeveynlerin çocuklarıyla olan ilişkileri üzerine konuşacağı ‘Çocuğumuzla İlişkimiz’ adlı söyleşi, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında 2 Şubat Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında Akbatı’da gerçekleşecek.

Enerji tıbbı ve bilinçaltı travma terapisi alanlarında çalışan Uzman Terapist Eralp Caner, ebeveynlerin çocuklarıyla olan ilişkilerinde doğru bilinen yanlışlar ve çocukla iletişim kurmanın püf noktaları konularını ele alacağı söyleşide Akbatı ziyaretçileriyle bir araya gelecek. ‘Çocuğumuzla İlişkimiz’ konulu söyleşi 2 Şubat Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında Akbatı AVYM’de gerçekleşecek.

Eralp Caner kurucusu olduğu Biyoterapi ve Healing Hall (healinghall.com) çatısı altında binlerce insana destek sağlıyor ve Kansersiz Yaşam Derneği’nin genel sekreterliğini yürütüyor.
Akbatı AVYM Hakkında

Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Akbatı AVYM) 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile dünya mutfaklarını buluşturan restoranların yer aldığı Restaurantlar Meydanı ile hizmet vermektedir. Akbatı AVYM, aldığı ödüllerle ulusal ve uluslararası platformlarda da başarısını tescillemiştir. Akbatı AVYM, yeşil bina değerlendirme sistemi olan BREEAM In Use (Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu) Sertifikasına “Excellent” seviyesine sahiptir.
 
Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
D Güncel Haberler 0

Benzer konular

Top