• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Dracula Virüs Temizleyici 2010

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Dracula Virüs Temizleyici 2010

1-ÖZELLİKLERİ
Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tutan klasörleri (temp, prefetch vb.) temizler.
Virüs veri tabanında bulunan Zaralıları temizler.

2-YENİLİKLER
USB Disk Görüntüleme özelliği eklendi, bu sayede bilgisayara bağlı olan taşınabilir bellek ve disklerde virüs olması muhtemel dosyalar görüntülenmektedir.
Sistem açılışını gösterme özelliği eklendi, Windows açılışında çalışan uygulamaların görüntülenip şüphelendiklerinizin pasif veya aktif duruma getirilmesi.
Aktif koruma eklendi, taşınabilir bellek, disk takılması durumunda virüs bulaşmadan önce tedbir amaçlı uyarılma ve onay durumunda silme işlemi gerçekleşmesi.

3-UYARILAR
Program herhangi bir şirkete ait değildir, programın tek yazarı Mevlüt AKSU’dur. Program tanıtım amaçlı web sitelerinde yayınlanabilir ancak yazguven.com kaynak olarak gösterilmelidir.
Programın düzgün çalışması için en az Microsoft .Net Framework 2.0 gereklidir. Windows Vista ve Windows 7 yüklü sistemlerde .Net Framework’un daha ileri sürümleri bulunduğu için tekrar indirilmesine gerek yoktur.
Aktif koruma, gerçek zamanlı sistem koruması anlamına gelmemektedir.Aktif koruma durumundayken taşınabilir disk veya belleğinizi bilgisayara takmanız durumunda virüs varsa Dracula Virüs Temizleyici sizi silmeniz konusunda bilgilendirecektir. Aktif koruma olmasına rağmen virüs bulunamamış olsa bile açmadan önce Usb Disk Görüntüle formuna göz atmanız tavsiye edilir.
Aktif korumanın çalışabilmesi için aşağıdaki koşulların sağlanması gerekir;
XP Kullancıları : Problemsiz çalışır
Vista Kullanıcıları : Kullanıcı Hesap Denetimi kapalı olmalıdır.
Windows 7 Kullanıcıları : Kullanıcı hesabı denetimi ayarı en düşük seviyede olmalıdır.
Dracula Virüs Temizleyici ücretsiz bir virüs temizleme yazılımıdır, virüslerin temizlenmesi garanti edilmez, sisteme gelebilecek zarardan ötürü üretici sorumlu değildir.

4-GELİŞTİRME
Programın virüs veri tabanının artması için Ayarlar formundan virüs gönderebilirsiniz.
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Top