• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Engelli ailelerine kanuni değişiklikler anlatıldı

Düş

Septik bir KADIN
Özel üye
Yarışma Birincisi
Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Arslanhan, ildeki engelli derneklerinin yöneticileri ve engelli aileleri ile bir araya gelerek, yeni düzenlemelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.


Spatik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Arslanhan, Bahane Kafe'de düzenlenen toplantıda, dernek temsilcileri ve engelli aileleri ile bir araya geldi. Engellilere yönelik yapılan kanuni düzenlemeler hakkında bilgi veren Arslanhan, düzenlemeler yapılmadan federasyonlardan görüş istendiğine dikkat çekti.

Engelli dernekleri ve engelli aileleri ile fikir alışverişinde bulunmanın büyük önem kazandığına işaret eden Arslanhan, diyalogun kopartılmamasını istedi.Toplantıda Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Recep Yıldız tarafından yazılan ve Yalova Üniversite ile Yeni Yaşam Engelliler Derneği işbirliğiyle bastırılan Engelli Penceresinden Zaman adlı kitap da tanıtıldı.

İHA
 

Top