• Merhaba Ziyaretçi.
    "Taşlar " konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.
    Sizi, ankette oy kullanmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Erkekler bir kadında ilk nereye bakar?

keşke herkes konuştuğu gibi olsa
sorun bu zaten güvenemiyoruz artık kimseye... çünkü kendimize güvenemiyoruz belkide... insanoğlu yaradılışı gereği bunları yaşamak zorunda, ama basittir insanı gerçekten çözmek, hemde çok basit... mesala çevresine bakarsın, arkadaşlarına bakarsın, gittiği yerlere bakarsın... kısacası nasıl yaşadığına bakarsın... birde şunu unutmamak gerekir söyledikleriyle yaptıkları aynı mı...
 

Aries

Aktif
ben iyi değilim insanlara güvenim sonsuz ayrımsız
İnsanların asıl sorunu hiç bir zaman kendi eksiklerini yanlışlarını göstermezler kendilerini kusursuz bir maske altına sokup dışarıya iyi bir görünüm vermek ister ama dışı ne kadar güzel görünürse görünsün içi yıkık dökük bir eve kimse girmek istemez. Ben belkide başkaları gibi hep kusursuz görünmek istemediğim için kaybettim çünkü neyse onu gösterdim gülüş ağlayış zayıf yanlar buda bir çok insanın işine geldi denebilir insanlara hep güven yada güvenme demek saçma insanları tanı sonra güven oluşur zaten .
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
birde bu tür genellemeri yaparken sapı samanı karıştırmayın,bu ülke sadece büyük şehirleriyle oluşan bir ülke değil ,kırsalı da var kırsaldaki yaşamla şehirdeki yaşam arasında çok ciddi farklar var,bu iki yaşam biçimi birbirine tam entegre değil dolayısla sadece bu bağlamda değil bir çok konuda ciddi problemler yaşanıyor,
 

Düş

Özel Üye
Özel üye
gozlerini begenmisse gozlerine,goguslerini begenmisse goguslerine bakar. bu tamamen sizin nasil etkilediginizle alakali. cevremde her hatunun bir uzuvuna bakan erkek gormedim ben.
ne kadar dekolte giyersem giyeyim erkek bayan farketmiyor direk gozlerime odaklaniyorlar. lanet olsun gozlerim fazla guzel :)
 

Top