• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması için anket açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi ankete katılıma davet ediyoruz...

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ?

potito

Aktif
Erkekleri nasıl kadınlardan hoşlanır konusu artık kadınların çözemeyeceği bir durum olmaktan çıkmıştır. Günümüzde modern hayatın getirdiği açıklılıkla birlikte her şey ortaya serildi. Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, erkekler nelerden hoşlanır gibi sorularınıza çözüm arayanlar için erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, erkeklerin hoşlanma belirtileri de bu diğer konulardan sonra daha açık bir şekilde anlayabileceksiniz.

Erkekler nasıl kadınlarla hoşlanır diyorsanız öncelikle kendinize güveninizin tam olması gerekmektedir. Hiçbir erkek kendine güveni olmayan kadından hoşlanmaz. Emin olabilirsiniz ki, ya birilerini bulmakta zorlanıyordur, ya da sizden bir çıkarı olduğu için sizlerle beraber oluyordur, tabii ki kendinize güveniniz olmadığını ona hissettirdiyseniz… Bu durumun sonunda olmadığına emin olabilirsiniz. Kendinizi kandırmayın ve daha sonradan üzülmemek adına vazgeçin!!!

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır yani kadın huyları konusundaki bu maddemiz, fazla konuşmayan kadınları ilk etapta sevmezler fakat daha sonra fazla konuşmayan kadını sevmeleriyle alakalıdır. Erkekler nelerden hoşlanır diyorsanız ise evli değilken konuşan, evlendikten sonra ise susan kadınlardan hoşlanır.

Erkekler evli ise eşiyle cinsel konuda yeterli bir kadından, değilse her istediğini cinsel anlamda yapabilecek bir kadından hoşlanır. Tabii ki bu durumu bu kadar genelleme yapmak çok doğru olmayabilir fakat erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır konusunda cinsellik çok ağır basmaktadır. Bu nedenle erkekler nasıl tahrik olur ve erkeğimi nasıl kendime bağlarım konularında bilgili olması gerekir.

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır diye sormanız sizin daha o erkek ile beraber olmadığınızı düşündürüyor ve onu etkilemek için onu tanıyan kişilerden ufak ipuçları alabilirsiniz. Nelerden hoşlanır, ne yapmayı sever, nereye gitmeyi sever gibi soruları ortak bir arkadaşınıza sorarsanız onun istediği şeyleri, ondan önce davranarak teklif ederseniz onun size yaklaşmasını ve erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır anlamış olursunuz.

Erkekler ne tip kadınlardan hoşlanır diyenlerdenseniz görünümünüz konusunda daha dikkatli davranabilirsiniz. Erkekler kesinlikle ve kesinlikle makyajlı kadınlardan hoşlanmamaktadır. Makyaj konusunda çok az miktarlarda ve sade makyaj tonlarında makyajınızı yapmalısınız. Sarışın, esmer veya kumral sevmeleri konusunda bir yöntem mevcut değildir fakat hiçbir erkek “ben yalnızca sarışın biriyle beraber olurum” tarzında bir cümle kurmayacağından emin olabilirsiniz
 
Top