• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Erkekleri baştan çıkartma teknikleri

potito

Aktif
Erkekleri baştan çıkartma teknikleri

Erkekler aslında tamamen çıplaklıktan ziyade gizemli kıyafetleri, çıplaklığa tercih etmektedirler. Seks erkeklerin vazgeçemediği tek zaaflarıdır. Öyle ki yalnızca seks yapabilmek için evlenen erkeklerin sayısının hiçte az olmadığı bir ülkede yaşıyorsak…

Erkekleri baştan çıkartmanın yolları eğer erkek kocanız ise, kocamı nasıl baştan çıkarabilirim, kocamı baştan çıkartmanın yolları gibi konularda sürekli olarak kendinizi yenilemelisiniz. Erkekleri baştan çıkartmanın yolları ile kocamı baştan çıkartmanın yolları farklıdır çünkü biri zaten sürekli sizlerle beraber olan kişi, diğeri beraber olduğunuz günlerde, haftalarda aylarda birlikte olduğunuz kişidir.

Kocanızı baştan çıkartmanın yolları seks hayatınızın ilk günkü heyecanını her durumda kendisine sağlamanızdan geçer. Seks hayatınızın yeniliklerle dolu olması erkekleri baştan çıkartmanın yolları ve kocamı nasıl baştan çıkarabilirim sorusunun cevabıdır.

Erkeği tahrik etmenin yolları, erkeklerin ruh haline ve yatakta pozisyonlar konusunda değişmektedir. Yatakta pozisyonlar her cinsel ilişki esnasında yatakta aynı pozisyonlar sıkıcı gelerek erkekleri tahrik etmenin yolları eksi puan almış olursunuz. Aslında erkeklerin bu konuda kadınları yönlendirmeleri gerekse dahi, kadınlarının da farklı, yatakta pozisyonlar yaratması erkekleri tahrik etmenin yolları konusunda büyük etkendir.

Erkekleri baştan çıkartmanın yolları yatağa gelmeden önce erkeğinize iyice yaklaşarak nefesinizle kulağına bir şeyler fısıldayabilir ve erkeği baştan çıkartmanın yolları konusunda erkeğinizin ne derece çıldırdığını görebilirsiniz.

Olmadık yerlerde erkeğinize cinsel temaslarda bulunarak, onun da bu çaresizlik içerisinde bir şeyler yapamaması hem erkekleri çıldırtmanın yolları hem de erkekleri tahrik etmenin yolları konusunda etkili tekniklerden biridir.
 
Top