• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Erkeklerin fantezileri

potito

Aktif
Erkeklerin fantezileri
Erkeklerin fantezileri evlilik hayatlarında ve normal flört hayatları olarak değişebilmektedir. Erkeklerin fantezileri olsa bile bunu eşleriyle veya sevgilileriyle her durumda paylaşmazlar. Erkeklerin fantezileri karşılarındaki insana göre değişmez fakat karşılarındaki insana göre bunu açıklayabilir veya gizleyebilirler. Bu durum siz kadınların nasıl tepki veremeyeceğiyle alakalı bir durumdur.

Erkeklerin fantezileri mutlaka olur çünkü erkek sabit olarak hiçbir şeyden zevk almaz, yani sürekli aynı şey bir erkeği sıkar ve dolayısıyla erkeğin aldatması ortaya çıkar. Erkekler cinsel konularda evliliklerinde ve evlilik öncesi zamanlarında farklı düşüncelere ve farklı eylemler içerisine girerler.

Kadınların ilk başlarda cinsel konularda tatmin durumu kolay fakat ileriki zamanlarda da kadınlarında fantezileri değişebiliyor. Erkeklerin fantezileri çok farklı boyutlara da gelebilmektedir. Kadınlar erkeklerin bazı durumlarda erkeklerin fantezileri gibi konularda eşlik etmeleri onlarında değişik düşüncelerde olduklarını gösterse bile kadınlar erkeklerin fantezileri kadar derin düşünceler içerisinde değillerdir.
 
Top