• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması için anket açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi ankete katılıma davet ediyoruz...

Erkeklerin fantezilerinden bazıları

potito

Aktif
Erkeklerin fantezileri denildiğinde ilk başta ev dışında bir yerde cinsel ilişkiye girmek istemeleri söz konusudur.

Yaz aylarındaki erkeklerin fantezileri ise denizin içerisinde belli etmeden cinsel ilişkiye girebilmek erkeklerin fantezileri arasında olan bir konudur.

Erkeklerin bir diğer fantezilerinden bir tanesi de araba sürerken oral seks yapmak da erkeklerin fantezileri arasında yer almaktadır.

Bazı erkekler eşleriyle birlikte erotik film izlemek erkeklerin fantezileri arasında yer almaktadır.

Erkeklerin fantezileri kıyafetler gibi değişik tarzdaki giyim de erkeklerin fantezileri arasındadır.

Erkeklerin kadın vücudundaki belirli yerlere özen gösterdikleri kesin bir durumdur ve erkeğinizin bu gibi belirli bir yerde cinsel ilişki sırasında, sevdiği bölgenizle fazla ilgileniyorsa erkeğinizi tahrik etmek istiyorsanız o bölgenizle ilgili olmalıdır.

Erkeklerin fantezileri bu ve benzeri veya daha ileri konularda değişmektedir fakat erkeklerin fantezileri ve istekleri durumunda kadınların önemi çok büyüktür. Eğer ki siz kadınlar fantezi konusunda yeterince açık olabileceğinizi düşünüyorsanız, partnerinize bu düşüncelerini sizlerin açıklaması daha doğru olur. Erkekler kadınlara bu konularda fazla yaklaşamamalarından dolayı açılamazlar fakat sizlerin istekleri doğrultusunda sizlere hayır demeyeceklerinden emin olabilirsiniz
 
Top