• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Eski Makyaj Malzemelerinizi Çöpe Atmayın

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Eski Makyaj Malzemelerinizi Çöpe Atmayın

Eski makyaj malzemelerinizi karıştırıp yerine yenilerini yaratabilirsiniz!

KAŞ ŞEKİLLENDİRİCİ = FAR + JÖLE

Kaşlarınızın renginden memnun değilsiniz ama kaş kalemleri de çok yapay geliyor. O halde bunu deneyin: Biraz jöle ve kahverengi farı avucunuzda karıştırın, pamuklu çubukla kaşlarınıza sürün. Kaşlarınız hem parlak hem de doğal görünecek!

BRONZLAŞTIRICI = ALLIK + PUDRA

Bronz bir görünüm için allığınızı tüm yüzünüze sürmeye kalkarsanız, sonuç bir felaket olabilir.
Daha yumuşak ve bronz bir görünüm için allığınızı toz pudrayla karıştırarak sürmeyi deneyin.

RUJ = KAPATICI + DUDAK KALEMİ

En sevdiğiniz dudak kaleminize uygun ruj bulamadınız mı? Dudak kaleminizi kapatıcınızla karıştırarak gerçek ruj efekti yaratabilirsiniz.

Kapatıcınızı dudak kontöründen bir milim kadar taşacak şekilde sürün ve üzerine dudak kalemini geçin. İşte efsane olmaya aday dudaklar!
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Her kadın güzelliğine düşkündür, makyaj malzemeleride pahalı ve her kadının alma şansı yok,kadınlar ellerindeki malzemeyi deyerlendirme yöntemine gitmişler.Bu pislik değil yaratıcılıktır.
 

Paradoks ~

... Elif ...
Hayır demek istediğim gözüne sürdüğüm bişeyi dudağına sürecek halin yok .. Parası olmayan bir kadının gidipte makyaj malzemesi alması asıl gerçekten yaratıcılık denir:)
 

Suskun

V.I.P
V.I.P
Parası olmayan kadın demedim,makyaj malzemeleri pahalı dedim. Undan sadece ekmek yapılacak diye bir kural varmı ? İçine tuz katarsan ekmek şeker katarsan kek olur .Geniş düşünmek gerek Balım :)
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Bu sadece malzemeyi değerlendirme yöntemi.. Allıkta pudrada yüze sürülüyor. İkiside birleştirilip yüze sürülecek değişen ne?
Yoksa kadınların pis olduğuyla alakalı değil...

Hiç parası olmayan biri gidip zaten önce makyaj malzemesi almaz. Onun yerine zaruri ihtiyaçlarını karşılar bence:)

Heee makyaj malzemeleri birleştirince mi pis oluyor? Makyaj malzemelerini birleştirmesenizde neyden yapıldığını kim biliyor. Çok mu sağlılıklar..
 
Top