• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Evinizin Her Köşesinde Yeni Yıl Keyfi

Papatya

V.I.P
V.I.P


8.000 çeşidi aşkın ürün gamıyla her dönem evlerde ilham kaynağı olmaya devam eden IKEA mağazaları, 2013 yılına girerken yılbaşına özel her zevke ve her bütçeye uygun yeni yıl ürün gamıyla yeni yıla keyifli bir başlangıç yapmanız için hazır. Yılbaşı alıverişi için çam ağaçlarından rengarenk ve ışıl ışıl süslemelere, sofralarınız için tabaklardan şamdanlara, nevresim takımlarından çeşit çeşit aydınlatmalara kadar birçok seçenek sunan IKEA, sizleri keyifli bir yeni yıl alışverişi için mağazalarına bekliyor.

Müşterilerine ilham veren dekorasyon fikirlerini, düşük fiyatlı ürünler ve akıllı çözümlerle bir arada sunan IKEA Türkiye, bu yılbaşında da evinizin her şeyi olmaya aday... Yeni yılla birlikte keyifli ve renkli bir başlangıç yapmanız için çok özel ürünler hazırlayan IKEA, mağazalarındaki yılbaşı alışverişinin vazgeçilmezlerinden olan çam ağacından rengarenk süslemelere, kırmızı rengin hakim olduğu mutfak ürünlerinden keyifli sofra aksesuarlarına, hediye kutularından, çeşit çeşit kek kalıplarına, çocuk oyuncaklarından ev dekorasyonu ürünlerine kadar binlerce alternatifi düşük fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Sofralarınızı IKEA ile yılbaşına hazırlayın…
Yılbaşı sofralarınıza özel ürünleriyle yeni yıla hazırlanan IKEA Türkiye, bu döneme özel tasarlanmış peçeteler, masa örtüleri, önlükler, Amerikan servisleri, ekmek sepetleri gibi her ayrıntıyı yılbaşı sofralarınıza taşıyor. Yılbaşının vazgeçilmez rengi kırmızı, ağırlığını mutfak eşyalarında da koruyor. Misafirlere yılbaşı sofrasında unutulmaz lezzetlerin sunulacağı sofra aksesuarlarında IKEA yılbaşı ürünleri herkesin ilgi odağı olacak.

IKEA'nın ışıl ışıl, cıvıl cıvıl dekoratif yeni yıl aksesuarları ile her evinizin her köşesine yeni yılı taşıyın...

IKEA Türkiye'nin yılbaşına özel iç mekan dekoratif aydınlatmaları ve masa dekorasyon aksesuar ürünleriyle bulunduğunuz mekanın havasını değiştirebilir, evinizin her alanında yeni yılı ışıl ışıl karşılayabilirsiniz.

Renkli şamdanlar yılbaşı konseptinin vazgeçilmezi

Yılbaşında evinizin atmosferini değiştirmek için kırmızı, beyaz renkli mum ve şamdanlar da unutulmadı. Yemek masasının olmazsa olmazı IKEA mumları ve şamdanları bu yılbaşı konseptinde de ön plana çıkıyor.

Yeni yılda çocuklar için…

Yılbaşı gecesi çocuklar için, açılacak hediyelerle merakla beklenen bir gece. IKEA, çocuklara özel hediye seçenekleriyle bu yıl da çocukları mutlu ediyor. IKEA Türkiye'den çocukları sevindirecek onlara bu yılı unutulmaz kılacak birkaç hediye önerisi...

2013'ü karşılarken çocuklarınız için alacağınız IKEA' nın yumuşak oyuncakları, dünyada ihtiyaç sahibi binlerce çocuğa da hediye olacak!

Yeni yıla girerken çocuklarınız için alacağınız IKEA yumuşak oyuncakları UNICEF ve Save The Children'ın dünya çapında gerçekleştirdiği eğitim kampanyasına 2 Türk Lirası aktarılacak.

Siz de bu yılbaşı en yakın IKEA mağazasına uğrayın, yeni yıla girerken yaşam alanlarınızda küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratabileceğiniz, birbirinden özel ürünlere çok özel fiyatlarla sahip olun.

 

Top