• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin Evlenmeleri De Olaylı Oldu, Boşanmaları Da!

cemree

=)=)
V.I.P
Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz’ün kendisini ve iki oğlunu öldürtmek için tetikçi tuttuğunu iddia ederek, koruma talebinde bulundu. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Tanrıyar dilekçesinde şu iddialara yer verdi:Petek Dinçöz ile 5 yıl önce boşandık. Boşanma sırasında Petek ‘seni Urfalı abime öldürteceğim‘ diyordu. Savcılıkta ölüm tehditleri nedeniyle soruşturma devam ediyor. 2013’ten beri soruşturma sürerken 11 Kasım 2015’te cezaevinden Hidayet T. adlı hükümlüden bir mektup geldi. Hidayet T. mektubunda ‘Beni herkes tanır. Bak şarkıcı Berkay’ın başına neler geldi‘ ifadelerini kullanarak şarkıcı Berkay’ı vuran kişinin de kendisi olduğu iddia ediyor. Mektupta beni ve iki oğlumu öldürtmek için Petek Dinçöz ve annesi Esra Suay Toğuş’un, Hidayet T.’ye 500 bin lira teklif ettiği yazıyor.

Mektubu savcılığa vererek Petek Dinçöz ve annesinden ‘öldürmeye teşebbüs‘ suçundan şikayetçi oldum. Ancak kendim ve iki oğlumun hayatından endişe ediyorum.
 
Top