• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Formadaki Türk Bayrağını Kaldırdılar

Papatya

V.I.P
V.I.P


Avusturya'da ücretsiz olarak 550 bin basılarak toplu taşıma duraklarında dağıtılan Heute gazetesi ilginç bir olaya imza attı.

Gazete Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam yapılacak maçlara ilişkin haberinde Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz'ın fotoğrafına yer verdi. Haberde kullanılan fotoğrafta, Burak'ın üstündeki formada yer alan Türkiye bayrağı bilgisayar programı yoluyla kaldırıldı.

TASARIMCILAR HATA YAPMIŞ

Cihan'ın ulaştığı gazete yetkilileri, tasarımcıların hata yaptığını kabul ederek özür diledi. Hatanın bilinçli yapılmadığını bildiren Heute gazetesi yetkilileri, bu tür bir hatanın bir daha yapılmaması için dikkat edeceklerini bildirdi.

GALATASARAY MAÇA HAZIR


Bu arada Galatasaray, bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde Braga ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini bekleme başladı.

AXA Stadı'nda maçın son çalışmasını yapan Sarı-kırmızılı takım, ilk onbeş dakikası basına açık bir çalışma gerçekleştirdi. Sarı-kırımızılı futbolcular, sahaya ısınmak için çıkarken stadın yapısını inceleyerek kendi aralarında stat konusunda yorum yaptı. İdman öncesinde Fatih Terim, yardımcıları ve bazı futbolcularla ayak topu oynadı.

MUSLERA İDMANA ÇIKTI

Gaziantepspor maçında sakatlığına rağmen maçı tamamlayan ve Braga maçında oynayıp oynamayacağı belli olmayan kaleci Muslera, idmana katıldı. Muslera idman öncesinde ayağına bandaj yaparak idmana çıktı.

Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise oyuncuların taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

 
Top