• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Freedive? Freedive Nedir? Freedive Ne İşe Yarar?

AybüKe

Korkunun da Ecele Yok ki Faydası!!!
V.I.P
Amazon, film ve diziler hakkında içerik sağlayan veri tabanı platformu IMDb ile birlikte çalışmaya karar verdi. Amazon ve IMDb, Freedive isminde bir yayın platformu oluşturacak. Amazon, IMDb'nin ücretsiz ve reklam destekli platformu Freedive'ın yayın hayatına başladığını açıkladı.


Freedive, ABD'de IMDb ve Amazon üyelerinin Amazon Fire TV sahiplerinin kullanımına sunuldu. Şimdilik, o bölgede kullanılabilecek ve platformda yer alan film ve programlar -şimdilik- ücretsiz olarak izlenebilecek.Freedive'de 'No Small Parts' ve 'The IMDb Show' gibi orijinal yapımlar da yer alıyor

Söz konusu yayın servisi, Amazon'un ABD'deki Fire TV müşterilerine sunulacak ve kullanıcılar herhangi bir abonelik olmadan, ücretsiz olarak Freedive'da yer alan içeriği izleyebilecek.

Amazon, platform yayında kaldığı sürece kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini, platformun sadece reklamlarla finanse edileceğini ve 'premium' veya benzeri bir abonelik sistemi olmayacağını belirtti.

The Illusionist, The Last Samurai, Memento, True Romance ve Awakenings gibi filmleri bünyesinde barındıran platforma çok yakında yenileri de eklenecek.

IMDb CEO'su Freedive ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptı: "IMDB Freedive ile kullanıcılar IMDb ve Amazon Fire TV üzerinden bütün film ve televizyon şovlarını ücretsiz bir şekilde izleyebilecek. Müşteri yorumlarına göre IMDb Freedive'ı geliştirecek ve IMDb mobil uygulamaları olmak üzere hizmetimizi daha geniş kitlelere sunacağız."

Servis şimdilik sadece Amerika'daki kullanıcıların kullanımına sunuldu. Diğer ülkelere ne zaman açılacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.
 
Top