• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Gençliğin Sırrı 'Hyalüronik Asit' mi?

Papatya

I always believe in miracles...
V.I.P


Estetik Medikal ve Bütünleyici Tıp üzerine Avrupa ve Amerika'da özel eğitimler alan Estetik Medikal Hekimi, Estetik Koçu ve Beslenme Danışmanı Alp Mamak, estetik konusu üzerinde dünyadaki gelişmeleri ve yeni uygulamaları ülkemizde de tanıtmak ve sektörü bilgilendirmek amacıyla "hyalüronik asit" sempozyumunu gerçekleştiriyor.

Doğada suyun sınırsız faydaya ve öneme sahip oluşu gibi, hyalüronik asit de gençlik için aynı derecede önemli. Sağlıklı genç görünümün kaynağı olarak nitelenen hyalüronik asit ile ilgili bilimsel çalışmalar yaklaşık 10 yıldır sürdürülüyor. Bu çalışmalar sonucunda hyalüronik asit, daha sağlıklı ve genç görünüm sağlamak üzere estetik sektöründeki hekimler tarafından kullanılmaya başlandı. Konuyla ilgili gelişmeleri tüm detaylarıyla irdelemek üzere 15 Ekim 2011'de İtalyan Ticaret Odası Kongre Salonu'nda gerçekleştirilecek sempozyumda "Estetikte Doğal Görünüm ve Hyalüronik Asitin Cilt Sağlığı ve Estetiğindeki Önemi" tartışılacak.

Merkezi İtalya'da bulunan ve estetik sektöründe "hylalüronik asit" ile yapılan gençleştirme çalışmaları konusunda 16 ülkede lider konumda olan Phitogen Holding sponsorluğunda düzenlenen sempozyuma İtalya'dan Vasküler Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Andrea Alessandrini, Estetik Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Antonello Tateo, Rusya'dan Dermatoloji ve Kozmetoloji Uzmanı Dr. Elena Parsagashvili, Dr. Lyudmila Kamelina, Dr. Yulia Lyashenko, Türkiye'den Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Gülriz Kargül ile Estetik Medikal Hekimi Dr. Alp Mamak katılıyorlar.

 
Top