• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin Gizem Karaca: Öpüşmek el sıkışmak gibi

Papatya

Gerçek olamayacak kadar güzel.*
V.I.P

Filmin fragmanını izledim, sürekli film izleyen biri değilim bu yüzden izlenilebilir geldi bana.
Barış gerçekten iyi bir oyuncu. Gizem'le bir arada görmek beni mutlu etti.
Güzel bir aşk filmi olmuş gerçekten.
21 kasımdan beri vizyonda.
Umarım bekledikleri ilgiyi görürler.


‘Seni Seviyorum Adamım’ filminde bir araya gelen Gizem Karaca ve Barış Kılıç; "Umarız öpüşme sahneleri filmin önüne geçmez" dedi.

İçlerine sinen bir aşk filmi çektiklerini söyleyen ikilinin izleyicilerden ricası var: “Umarız öpüşme sahneleri filmin önüne geçmez. Bu sahneler bizim için el sıkışmak kadar normaldi. Bu karelerle hatırlanmak, emeğe saygısızlık.”

İşte Barış Kılıç ve Gizem Karaca'nın açıklamalarından öne çıkan başlıklar...

"Filmi izleyenler hemen çocuk yapma kararı alacak"

Gizem Karaca ve Barış Kılıç: “Filmi izleyenler ya hemen çocuk yapma kararı alacak ya da küslüklerin sona ermesi için bir adım atacaklar ve kendilerini sorgulayacaklar.”

"Sevişmek hayatın bir parçası"

Filmdeki yakınlaşma sahnelerinin, senaryo ve oyunculukların önüne geçmesini istemediklerini söyleyen Barış Kılıç, "Burada çekilmiş bir film var. Kimsenin sevişme, öpüşme derdinde olduğunu sanmıyorum. Eğer o sahneler filmin önüne geçiyorsa, insanlar akşama kadar sevişsin ve birileri de onları görüntülesin. Sevişmek hayatın, dolayısıyla filmin de bir parçası. Öpüşme sahnesi var diye insanlar filme mi gitmesin? Bu konuda bir tereddütüm yok" diye konuştu.

"Bizim için öpüşmek el sıkışmak gibi..."

"Bu sahneler bizim için el sıkışmak gibi" diyen Gizem Karaca, "Dikkatlerin sadece öpüşme sahnelerine yoğunlaşması beni çok üzüyor. Filmde birçok hikaye varken, dikkatler o yöne çekildiğinde emek veren o kadar kişiye ve bize haksızlık olur" şeklinde konuştu.

Alıntıdır.


 
Top