• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

GTA 5 Ne Zaman Çıkacak

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!


2013’ün en çok beklenen oyunlarından biri olan Grand Theft Auto 5’in disk basımına geçildiğine dair bazı fotoğraflar internete sızdırıldı
Rockstar tarafından geliştirilen Grand Theft Auto 5'in disk basımına geçildiğini gösteren bazı fotoğraflar internete sızdırıldı.
İnternete sızdırılan fotoğraflarda GTA 5 kapak tasarımının basılı olduğu Playstation 3 logolu disk görülüyor. Bu da GTA 5'in yapım aşamasının tamamlanıp, disklerin basımına geçildiği anlamına geliyor.
Oyunun çıkmasına yaklaşık 25 gün varken, Rockstar'ın disk basımına erken başladığını söyleyebiliriz. Genel olarak yayıncılar sızdırma ihtimallerine karşın disk basımına oyunun çıkış tarihinden 1 hafta önce başlıyordu.
Eğer bu fotoğraf doğruysa GTA 5'in ertelenme ihtimalinin ortadan kalktığını da varsayabiliriz.
GTA 5, 17 Eylül'de Playstation 3 ve Xbox 360 için yayınlanacak. Rockstar'ın resmi olarak PC için duyurmadığı GTA 5'in, bu platform için çıkacağına da kesin gözüyle bakılıyor. Oyun dünyasındaki genel görüş ise, PC oyuncularının GTA 5'i, en kötü ihtimalle 2014 yılında oynama fırsatı bulacakları yönünde.
 

Benzer konular


Top