• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Günlük Burç Yorumları

Papatya

My everything.
V.I.P
2 Eylül 2018 Koç Burcu Yorumları
Beklemediğiniz durumlar olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Karşılaştığınız kişileri ve olayları kaderiniz olarak algılamanız mümkün. Hatta yeni tanıştığınız kişiyi eskiden tanıyormuş, biliyormuş duygusu içinde olabilirsiniz ve şaşırabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal açıdan sürpriz değişiklikler olabilir. Bazı kayıplarınız olabileceği gibi ilginç kazanımlarınız da olabilir.
2 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları
Yoğun duygular, büyük beklentiler ve istekler içinde bulunduğunuz bir dönem. Fakat isteklerinizin zorlayıcı etkisi ile çevrenizi zorlamayacaksınız. Bugün daha iyimser ve yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Çok farklı beklentileriniz olabilir ve meydana gelen olaylar ile beklentilerinizin başka olması sizi rahatsız edebilir. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sizin bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor ve bu da sizi biraz zorluyor. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları sayesinde iyi duygularınız uyanacak.
2 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları
İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bunun rahatsızlığını hissediyor olabilirsiniz fakat duygularınız ve düşüncelerinizin yükseldiği bir gün. İsteklerinizin zorlayıcı etkisini mantığınızla denetleyebilir ve olaylara daha başka açılardan bakmayı başarabilirsiniz. Şimdiye kadar reddettiğiniz her ne varsa, bunların karşınıza çıkıyor olması sizi rahatsız edebilir. Ancak sizi rahatsız eden konular ve takılı kalmış olduğunuz olaylar sayesinde kendinizi yenileyecek ve isteklerinizi değiştireceksiniz.
2 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları
Güne heyecanlı başlayacak ve yapmanız gereken işleri planlayacaksınız. planlayacaksınız. Ayrıca daha önce yapmış olduğunuz planları uygulayabilir, ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınızla iletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Alacağınız haberler, duygu ve düşüncelerinizi harekete geçirecek. Fikirlerinizi ortaya koyabilir, ikna edici olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin projelerinizi destekleyecek.
2 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları
Güne enerjik başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada yapmanız gereken çok fazla şey olabilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat isteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek. Moraliniz ve iyi duygunuz sayesinde kararsız kaldığınız konuyu büyütmeyecek ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Ayrıca beklentilerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde uyandırabilir ve isteklerinizi güçlü ve yapıcı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.
2 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları
Bugün işlerinizi planlamanız zor olabilir. Aynı zamanda birden fazla konuyla ilgilenmeniz gerekebilir ve önceden hesaplamadığınız işler ortaya çıkabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Aslında hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve tedbirli davrandığınız bir dönemdesiniz. Fakat bütün gayretinize rağmen bazı işlerin ters gittiğini düşünebilirsiniz. Olayları zorlamayın ve aynı zamanda birden fazla kişiye söz vermeyin.
2 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olayları gözden geçirecek ve duygularınızın değiştiğini anlayacaksınız. Sizi derinden etkileyen olaylar meydana gelmiş olabilir ancak bugün daha mantıklı ve pratik bir tavır içinde bulunacaksınız. Endişeleriniz ve korkularınızdan uzaklaşıp olaylara daha başka açılardan bakabilirsiniz. Böylece reddettiğiniz konuları ve sizi rahatsız eden kişileri yeniden gözden geçirebilir ve kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.
2 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları
Karmaşık duygular ve yoğun heyecanlar hissedeceğiniz bir gün. Ancak arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alacak ve dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada beklentilerinizin gerilimini sevdiklerinize ve çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini de hissedebilirsiniz. Aceleci davranmayın ve olayları fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve idealleriniz ile ilgileneceksiniz.
2 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları
Güne keyifli başlayacak ve iyimser tutumunuz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. İsteklerinizi güzel ve rahat bir biçimde ortaya koyabilir, geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Kendinize olan inancınız zayıf olabilir fakat sevdiğiniz, saydığınız kişilerin ilgisi ve desteği ile kendinize olan güveniniz yükselecek. Böylece sorunlar karşısında fazla bocalamayacak ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz.
2 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları
Bazı sorunlar ile ilgili endişeler ve derin duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklayacaksınız. Yaşam enerjiniz yükseldiği için sorunları büyütmeyecek ve çözümleyici bir tutum içinde bulunacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yapıcı ve kararlı bir tavır içinde bulunacak ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle gelişmeler sizin beklediğinizden daha yavaş veya beklediğinizden daha farklı olabilir ve bunun rahatsızlığını hissedebilirsiniz.
2 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları
Bazı gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir ve sabırsızlık içine girebilirsiniz. Fakat bugün mantıklı davranacak ve ekip çalışmaları yaparken başarılı olacaksınız. Yorgun ve isteksiz bir hal içine girseniz bile dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklamayı başaracaksınız. Üstelik arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilir, uzaklarda yaşayan yakınlarınızla haberleşebilirsiniz. Fikirlerinizi ve projelerinizi onlara anlatabilir, saygı duyulan kişilerin desteğini alabilirsiniz.
2 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları
Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz Üstelik makul ve anlayışlı bir hal içine giriyorsunuz. Bugün bazı karışıklıklar olabilir ve yanlış anlamalar meydana gelebilir. Bütün bunlar önce sizi rahatsız etse bile sorunlara çözümleyici bir şekilde yaklaşacak ve yapıcı tutumunuz sayesinde ortaya çıkmış olan karışıklıklar ile başa çıkabileceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sözlerinize dikkat etmelisiniz.
 

AybüKe

Korkunun da Ecele Yok ki Faydası!!!
V.I.P
2 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları

Yoğun duygular, büyük beklentiler ve istekler içinde bulunduğunuz bir dönem. Fakat isteklerinizin zorlayıcı etkisi ile çevrenizi zorlamayacaksınız. Bugün daha iyimser ve yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Çok farklı beklentileriniz olabilir ve meydana gelen olaylar ile beklentilerinizin başka olması sizi rahatsız edebilir. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sizin bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor ve bu da sizi biraz zorluyor. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları sayesinde iyi duygularınız uyanacak.
 

Papatya

My everything.
V.I.P
5 Eylül 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)
Koç burçları, iş hayatınızda finansal konularda yavaşlamalar zamanında yapılmayan ödemelere neden olabilir bu enerji ile konsantrasyon gücünüz zayıf olduğundan tahammüllü davranmakta zorlanabilir işiniz gereği bilgi iletişim resmi belgelerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Alım satımlar ile ilgili konularda acele etmemeli iş değişikliği gibi konular da dikkati elden bırakmamalısınız. Kilo problemi olan Koç burçları diyete başlayabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirler.
5 Eylül 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)
Enerjisi temposu yüksek bir gün sizleri karşılamakta.
Gökyüzü bugün aşk arkadaşlık ve ikili ilişkilerinizde önemli olayları beraberinde getirip ilişkilerinizde sorunlar yaratan hemen her şeye karşı tavrınız son derece net ve keskin kılabilir.
Boğa burçları, sizin için önemli olan her şeyi sahiplenip mücadele etmekten korkmadan ilerleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.
5 Eylül 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 21 Mayıs- 22 Temmuz)
Gökyüzü bugün sizlere duygusal fırsatların geleceğini müjdelemekte devam eden bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilir. Evli iseniz eşinizle güven tazeleyerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.
Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Bugün işinizle ilgili her konuda detaylara önem vermeli var olan şartları iyileştirmek için akılcı ve çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda yapıcı davranırken başkalarının adına sözler vermemelisiniz.
5 Eylül 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)
Gökyüzü bugün bir çok gizli saklı meseleyi gün yüzüne çıkartacak ve haklılığınızın gün yüzüne çıkması ile rahat bir nefes alıp maddi manevi rahatlayacaksınız.
Özel hayatınızda ise bekar olan Yengeç burçları, hayatınızı birleştireceğiniz o özel insanla tanışabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.
Siz evli ve ilişkisinde açılmaz sorunlarla uğraşan bir Yengeç iseniz anlayış uyum ve dengenin kurulması ile bitecek endişesi taşıdığınız ilişkinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.
5 Eylül 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)
Gökyüzü bugünü iş hayatınızda yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmanız ve ani kararlar vermeden her ne olursa olsun mücadele ederek her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmenizin önemine dikkat çekmekte.
Güneş gibi parladığınız bir gündesiniz bu günlerde kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın ve başarınıza mutluluğunuza hiç bir şekilde müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin.
5 Eylül 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)
Sakin davrandığınız takdirde sorunların hepsini aşabileceksiniz.
Özel yaşamınızda ise özellikle aynı işyerinde çalışan ve duygusal yakınlığı olan Başak burçları, sizler için ise karmaşık bir süreç olabilir. İşinize duygusallığınızı karıştırmamalısınız.
Finansal olarak güçlü bir aydasınız geçmişten gelen miras hukuksal davalar olumlu bir şekilde netice verebilir.
5 Eylül 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)
Beklenmedik gelişmeler ile dolu bir haftaya hazır olun ikili ilişkileriniz iş hayatınız tam anlamı ile değişim sürecinin içinden geçecek.
Özellikle iş hayatınızla ilgili kariyer sahibi üst düzey konumda olan birisi ile yollarınız kesişebilir ondan gelecek destek ve yardımla hayallerinizi gerçeğe yansıtabilirsiniz.
İş birlikleri sizleri güçlendirmek için iş başında iken şimdi size düşen karar verme mekanizmanızın gücüne inanarak hareket etmek olmalı.
5 Eylül 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)
Bugün özellikle iş hayatınızda kaybettiğiniz umutlarınız yeniden dirilmeye başlıyor.
Özel yaşamınızda da tanıyacağınız veya önceden tanıdığınız biri ile duygusal bir yolculuğun içinde bulabilirsiniz kendinizi ufkunuz genişliyor ve siz yeni başlangıçlara doğru yol alıyorsunuz.
Bugün, İşbirlikleri sizi her anlamda güçlü kılacak mali açıdan hızla gelişmelerin olacağı bir gündesin.
İş hayatınızda sigorta vergiler bankalar ve muhasebe ile ilgili sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız.
5 Eylül 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)
Gökyüzü bugün değişimle gelecek memnuniyet verici gelişmelere dikkat çekmekte. Mutlu olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda kararlarınızı ulu orta paylaşmama dikkat edin.
Özel yaşamınızda da 3’üncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlarınız bir anda büyük sorunlara yol açabilir dikkatli davranın ve bugün yeni bir ilişkiye başlamadan önce aldığınız karardan gerçekten emin olup olmadığınızı sorgulayın.
5 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)
Bugün hayatınızın pek çok alanında yeniliklere güçlü ve olumlu değişimlere, Size maddi manevi zenginlikler getirecek gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu hafta başında geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir.
Dargın olduğunuz sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
Yine işinizle ilgili konularda da elinizden kaçan bir fırsat çok daha iyi şart ve imkanlarla karşınıza İşinizle ilgili resmi bir konularda sizi zorlayan şeyler bir anda lehinize dönebilir ve haksızlıklar haklılığınız karşısında hükmünü
5 Eylül 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)
Bugün iş hayatınızda haksızlıklara maruz kalacağınız durumlar yaşanabilir.
Bu durumu çözüme kavuşturmak için çözüm aramalı güvendiğiniz insanlar ile fikir alışverişleri içinde olmalısınız. Bugün boyunca özellikle resmi evrak ve belgelerin altına imza atmamaya dikkat etmelisiniz.
Finansal gelirlerde düşüş sizleri günün ilk saatleri zorlayacak olsa da ilerleyen günler ile birlikte rahatlamalar yaşanacaktır.
Özel yaşamınızda ise Evli Kova burçları eşinizden gelecek maddi manevi destek kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
5 Eylül 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)
Sezgilerinizin son derece yönlendirici olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız bugün.
Aşk ve iş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya başlayabileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde.
Bugün iş hayatınızda resmi dairelerle ilgili sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.
Dikkatli olmalı ve başkalarından kaynaklı zararlar görmemek adına dikkati elden bırakmamalısınız.
5 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
 

Papatya

My everything.
V.I.P
KOÇ BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)
Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Öğle saatlerinde aldığınız kararlarda değişiklik olabilir. Yeni planlamalar yapılması gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz.
BOĞA BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)
Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kendi iç dünyamızla ilgili olaylara yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız işleri daha iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla programlar yapacağınız zamanlar var. Özel hayatınızda geçmiş takıntını9zdan uzaklaşarak mutluluğu yakalayabilirsiniz.
İKİZLER BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)
Geleceğinizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Planlarınız iptal olabilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İşten gelen fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Meslek gruplarıyla iletişim artabilir. Akşam saatlerinde gevşemeniz için uygun koşullar oluşacaktır. Özel hayatınızda yeni gelişmelere açık olmanız gereken bir gün.
YENGEÇ BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)
İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularla ilgili düzenlemeler yapmak isteyebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için eksikliklerinizi tamamlamanız gerekebilir. Öğle saatlerinde üstlerinizle olan iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. İletişimde aksaklıklar olabilir. Özel hayatınızda partnerinizle her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.
ASLAN BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)
Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Bunun için yakalayacağınız fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Kendinizi geliştirmek isteği içindesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Öğle saatlerinde iletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Akşama doğru yeni planlar yapacağınız zamanlar olabilir.
BAŞAK BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı hazırlıklı olmanız gereken bir gündesiniz. Finansal konulardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde verdiğiniz kararları değiştirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda düzenlemeler yapacağınız zamanlar olabilir.
TERAZİ BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (27 Eylül - 22 Ekim)
Bugün kendinizi ifade ederken daha fazla risk almaya meyilli olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde başladığınız işlerde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru kendinize zaman yaratabilirsiniz. İlerleyen saatlerde sevdiklerinizle birlikte planlar yapmak size iyi gelecektir.
AKREP BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)
Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili eksiklikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ilgili olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Öğlen saatlerinde yanlış değerlendirmeler yapabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var. Sizi yoran konulara dahil olmayın.
YAY BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)
Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Öğle saatlerinde ilişkilerinizde fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Gün içinde ilişkilerde çatışmalar var. Denge de kalmaya ihtiyacınız olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha olumlu ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
OĞLAK BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)
Ailenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde babanızı ihmal etmeyin. Öğle saatlerinde geçmişe yönelik açılan konular keyfinizi kaçırabilir. Aile içi anlaşmazlıklar olabilir. Güven arayışı içine girebilirsiniz. İlişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeniliklere daha açıksınız. Keyif alacağınız programlar yapabilirsiniz.
KOVA BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)
Bugün yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz.
Fikir ayrılıklarına karşı tepkilerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.
Gün içindeki eğitimler işlerinizi organize etmekte yardımcı olabilir. İkili ilişkiler içinde olabilir ve farkındalık yaşayabilirsiniz.
Akşam saatlerinde yakın çevrenizdeki kişilerle vakit geçireceğiniz planlar yapabilirsiniz.
BALIK BURCU 6 Eylül 2018 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)
Maddi kaynaklarımızla ilgili planlamalar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Uğraştığınız konularda kişisel yeteneklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle ilerlemeniz daha rahat olabilir. Öğle saatlerindeki iletişim problemlerine dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde yeni fırsatlar çıkabilir...
Alıntıdır.
 

Papatya

My everything.
V.I.P
7 Eylül 2018 Koç Burcu
Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir.
İletişim ve organizasyonlarda ortaya çıkan aksaklıkları fazla büyütmeyin ve ayrıntıların dağıtıcı derinliklerine fazla dalmayın.
Bugün eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilir ve onlar ile kendiniz arasında mukayese yapabilirsiniz.
Veya zaman içinde ne kadar büyük bir değişim olduğunu düşünebilirsiniz.
Yabancılar, farklı çevreler ve seyahatler keyfinizi yerine getiriyor. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.
7 Eylül 2018 Boğa Burcu
Bugün duygularınızı denetlemek için özen göstermeniz gerekiyor. Sorunları büyütmeyin.
Yabancılar ve tanımadığınız ortamlarda bulunmak sizi rahatsız edebilir.
Ancak yakınlarınız ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız.
Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar sizi heyecanlandırabilir.
Eski isteklerinizin ve ideallerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz veya geleceğe yönelik isteklerinizi belirleyebilirsiniz.
7 Eylül 2018 İkizler Burcu
Hareketli bir gün geçireceksiniz ve arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz.
Karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.
Fikirlerinizi ortaya koymanız kolay olacak fakat karşılaştığınız kişiler ve meydana gelen olaylar duygusal karmaşa yaratabilir.
Yanılgılar ve yanıltıcı durumlar olabileceğini düşünebilirsiniz ve bazı kaygılar duyabilirsiniz. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.
7 Eylül 2018 Yengeç Burcu
Organizasyonlar ile ilgili ufak tefek aksaklıklar olabilir fakat iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek ve böylece kafanızı karıştıran sorunlardan uzaklaşmayı başaracaksınız.
Eski arkadaşlarınız ile görüşebilirsiniz ve geçmiş günleri anarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilirsiniz ve bu esnada neredeyse unuttuğunuz eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz.
7 Eylül 2018 Aslan Burcu
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çok çeşitli haberler alabilir ve uzaklardan gelen yakınlarınızı ağırlayabilirsiniz. Veya siz arkadaşlarınızın davetine gidebilirsiniz.
Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.
Bugün kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve bazı karışıklıklar olsa bile olaylara mantıklı açıdan bakacaksınız.
Dikkatli ve özenli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyecek ve özellikle saygın çevrelerin dikkatini çekeceksiniz.
7 Eylül 2018 Başak Burcu
Sevdikleriniz ile ilgili kaygılarınız olabilir ve duygularınız derinleşebilir.
İlişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.
Bu arada yanılgılar ve yanıltıcı durumlar olabilir veya kaybetmekle ilgili endişeleriniz açığa çıkabilir. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik endişelerden uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin.
Özellikle sevdikleriniz ile ilgili kaygılarınızı çevrenize yansıtmasanız iyi olacak.
7 Eylül 2018 Terazi Burcu
Karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak.
Anneniz, kardeşiniz, yeğenler, kuzenler ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu arada alacağınız haberler ve davetler sizi harekete geçirecek.
Yeni projeler yapabilir, arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini isteyebilirsiniz.
Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek. Uzaklara gitmek, yabancı ortamlarda dolaşmak, seyahatler ve hareketli ortamlar sizi rahatlatacak.
7 Eylül 2018 Akrep Burcu
Heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz.
Bugün değerlerinizi ve eskiden değer verdiğiniz kişileri gözden geçirmeniz mümkün.
Sevdiğinizin ilgisi karmaşık düşüncelerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.
Sevdiğinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltiyor. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilirsiniz.
Ayrıca sergiler, açılışlar ve sanatsal faaliyetler keyfinizi yerine getirecek.
Büyük organizasyonlara katılabilir, saygın çevrelerin bulunduğu ortamlara girebilirsiniz ancak davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.
7 Eylül 2018 Yay Burcu
Bugün saygı duyduğunuz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz.
Bazı karışıklıklar olabilir veya parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ya da yapılması gerekenler size zor geliyor olabilir.
Ancak gerilim yaratan durumlar karşısında iyimser bir tavır içinde bulunmayı başaracaksınız. Böylece hem arkadaşlarınızın, hem de saygın büyüklerinizin desteğini alacaksınız.
Şansınızı iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor.
7 Eylül 2018 Oğlak Burcu
Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun.
Özellikle iş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla tartışmasanız iyi olacak.
Ayrıca yanlış anlamalar olabilir.
Faturalar ve evraklarla ilgili karışıklıklar olabileceği gibi iletişim araçlarıyla ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz.
Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve yapamayacağınız sözler vermekten kaçının.
Sevdiğinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği ile karmaşık düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz.
7 Eylül 2018 Kova Burcu
Keyifli bir gün geçireceksiniz. Aradığınız kişilerle görüşebilir ve projelerinizi ortaya koyabilirsiniz.
Hem yakın çevreniz, hem de arkadaşlarınızla iletişiminiz yoğun ve hareketli olacak.
Öğrenmek istediğiniz konularla ilgili çeşitli araştırmalar yapabilir, bilgiye sahip olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik projelerinizi ortaya koymanız mümkün. Bugün çeşitli davetler alabilirsiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz.
Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
7 Eylül 2018 Balık Burcu
Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.
Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bazı endişeleriniz olabilir. Karamsar ve endişeli bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Sezgilerinize güvenin ve karamsar duygulardan uzaklaşın. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Sergiler, filmler, mistik konular hem ilginizi çekecek, hem de yapmanız gereken pratik işleri zorlaştıracak.
7 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
 

Papatya

My everything.
V.I.P
29 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları
29 Kasım Burç Yorumları
29 Kasım Perşembe
Burç Yorumları
Günlük Burç
29 Kasım 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)
Diyelim ki kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Hayatın sizden beklediği ve sizden alacağı şeylerin olduğunu düşünüyorsunuz. Sizi zihinsel ve ruhsal aktivitelerin yoğun olarak beklediğini söyleyelim. Hayatımızda karşılaştığımız her türlü sorun ve problemler içe dönem haller yaratabilir. Bu yüzden romantik ilişkilerinizde özellikle dikkatli olmanızı öneriyoruz. Plan ve projelerinize ekstra hız katmak isteyebilirsiniz. Uzun seyahat organizasyonları gündeminizde olabilir. Bu tarz konularda biraz dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü anlık yükselişler sizi şaşırtabilir.
29 Kasım 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)
İdealler ve hedefler her zaman kendine yeni bir yol çizer. İzlenecek yollar bu konuda netleşirse, herkesin sorunu çözülmüş olur. Ama dikkat etmek gereken bazı konular var. Bugünlerde kendini yıprattığın görünüyor. İhmal ettiğin bazı konular var ve özellikle kaybettiğin dosyaları aramak gibi bir işin olabilir. Ev ziyaretleri de bu konuya dahil olabilir. Bu yüzden olası durumlara hazırlıklı olmanı öneriyoruz. Kayıplara da hazırlıklı ol, yeni buluşlara da.
29 Kasım 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)
Geçmişten gelen sorularla yüzleşebilirsin. Bak bu konu çok önemli. Çünkü hayatında sana uygun fırsatlar her zaman çıkmayabilir ama bu sefer bir fırsat seni yakalayacak diyebiliriz. Rakip olarak gördüğün insanların fikirlerini iyi dinle mesela. Çünkü öneri ve fikirlere insanlar sıcak bakabilir. Uzun vadeli iş planlamaları içerisine de girebilirsin. Ancak tabi mantıklı hareket etmen gerekiyor ve özellikle ama özellikle asla risk almaman gerekiyor. Bu senin için önemli bir ipucu olacak.
29 Kasım 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)
Kişisel ihtiyaçların seni her zaman yoruyor değil mi? Yaptığın harcamalardan tut da tatil amaçlı yaptığın seyahatlere varıncaya kadar ön plana çıkan konular özellikle. Artık bir yerde yavaşlamalı ve bütçeni toparlamanı öneriyoruz. Zira daha hesaplı olman gerekebilir. Uzum zaman boyunca süregelen yeteneklerini ön plana çıkarman gerekebilir. Endişelerini aşman, kendine yeni yardımcılar bulman gerekebilir. Sağlığına da kesinlikle dikkat etmelisin. Çünkü gereken özeni göstermezsen bu sorunları da çözmüş olmazsın. Aman dikkat.
29 Kasım 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)
Sevgili aslan merhaba. Bugün senin için özel hayat konusu ön plana çıkıyor. Ortak gelirlerini ilgilendiren pek çok konu var vermiş olduğun kararlar her zaman kendini daha net ve estetik bir dilde iletiyor hayata. Bu yüzden daha önce farkına varmadan bozmuş olduğun durumlar olabilir. Bunların farkına varacaksın ve bu dönemde mevcut olan iletişimini derinleştireceksin. Uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilecek olan bazı görüşmelerin olabilir. Aman dikkat Aslan.
29 Kasım 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)
Sevgili Başak; ailevi meselelerle veya alım satım işleriyle ilgilenebilir, yaşadığın birtakım aksaklıklar yüzünden kısa süreli bir karamsarlık hissedebilirsin. Yaşanan olayları içselleştirmen ya da farklı boyutlarda algılaman, yanlış kararlar vermene ya da kararlarını tekrar tekrar sorgulamana neden olabilir...
29 Kasım 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)
Sevgili Terazi; sosyal alanlarda liderlik yapman ve bazı olaylara ön ayak olman mümkün. Yaratıcılığını istediğin gibi gösterebilir, partnerinle aranı sıcak tutabilirsin. Bir süre önceden sana sıkıntı vermiş olan bir konunun üzerine gidebilir, gerçeklerle karşılaşıp, gerekli çözüm yolunu bulabilir, daha anlayışlı olabilirsin...
29 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)
Sevgili Akrep; kendinle ilgili birtakım hataları fark edebilir, sürekli ertelediğin bir konuyu artık göz ardı edemeyebilirsin. Düzgün ve seni mutlu eden bir ilişki ya da kariyer hedeflerinle ilgili ciddi kararlar alman mümkün. Son üç aydır yaşamış olduğun olayları gözden geçirmek, kendinle yüzleşmek için uygun bir dönemdesin...
29 Kasım 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay; yaşanmışlıkların ve geçmiş deneyimlerin şu aralar sana yeni bir yol haritası çıkarmanda yardımcı olabilir. Diğer taraftan vizyoner bakış açınla edindiğin fikir ve görüşleri hemen uygulamaya geçmek isteyebilirsin. Hedeflerini oluşturmak için acele etmemeli, süreci zamana yaymalısın. Sabırlı davranmanda yarar var...
29 Kasım 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)
Sevgili Oğlak; hedef ve planlarını kazançlarını arttırma yönünde belirleyebilirsin. Bu sıralar başkalarının işlerini yardım ederek ek kazanç edinmek isteyebilirsin. Kemerleri sıkıp, tutumlu olmak isteyeceğin bir dönemdesin, ancak çalışırken kendine fazla yüklenmemeli, sağlığını göz ardı etmemelisin...
29 Kasım 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)
Sevgili Kova; emin ol hayatında farklılıklar yaşayacaksın. Başkalarını mutlu etmek adına, özgürlüğünün kısıtlanmasına izin vermemelisin. Seni üzen veya zarar verdiğini düşündüğün kişi ve gruplardan uzaklaşma zamanının geldiğini görebilirsin. Yeteneklerini göstermene imkân vermeyen lider görünümlü insanları hayatından çıkarmak için uygun bir gün. Farklı hayaller hepinizi mutlu edebilir.
29 Kasım 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)
Sorumluluklar seni de yoruyor değil mi? Sevgili balık burada dikkat etmen gereken bazı konular olacak. Geçmişten gelen şüphelerin olabilir. Hatta kendinle ilgili güven sorunların da olabilir. Sende bugün aşk değil de iş hayatına odaklanmak gibi bir fikir görüyorum. Bu fikirleri, bu geçişleri ve çözümleri kendine has bir dilde ön plana çıkarabilirsin. Amaç bazlı yaklaşımlar, ihtiyaçlara dair daha farklı bir düzen oluşturacak. Yani kendi düzenini kurman konusunda birkaç adım daha atmış olacaksın. Şimdiden keyifli günler diliyoruz.
 
Top