• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Hangi Değerli Taş Senin Kişiliğin ile Eşleşiyor :) ?

Aşk

-A'şk-
Özel üye
http://onedio.com/haber/hangi-degerli-tas-senin-kisiliginle-eslesiyor--482887Şaka mı :D ?
Tam Bir Kapalı Kutu: İnci!
Cesur ama biraz da dengesiz kişiliğinle, sen tam bir İnci’sin! Duygusal açıdan zarar görmemek için hayatına fazla insan almıyorsun. Düzenli ve tertipli bir insan olmaya özen göstersen de, sosyal hayatının kalabalıklığından zaman bulamadığın için bazen etraf biraz fazla dağılabiliyor. Siyahın en çok yakıştığı insanlardan birisin ayrıca. Titizliğin ilişkilerine de yansımış durumda. Bir insanın bir şeyinden soğudun mu, seni tekrar ısıtana kadar vay onun haline! Yemeğe düşkünsün, kalbine giden yol midenden geçiyor :) Eşsiz kişiliğini kıskanıp bozmaya çalışanlar olacaktır, sen sakın değişme.
 

Papatya

Love of My Life...
V.I.P
Karizmatik bir kişiliğe sahipsin. Etrafındaki insanlar senin türlü türlü özelliklerine gizlice hayranlık duyuyorlar. Zengin bir entelektüellik seviyen var. Sinema, fotoğraf gibi sanatlara; eski arabalara ayrıca meraklısın. Kusurların, deli damarların elbette var, ama senin motton zaten “beni kusurlarımla sevin!”. Melankolik bir yapın olsa da, arkadaş ve aile desteğiyle pozitifleşip, başaramayacağın şey yok. Yumuşak başlı birisin, bu yüzden bazen fazla kolay üzülüyorsun, değmeyen insanlara bile. İlkbahar mevsimine düşkünsün, senin için umudu temsil ediyor. Tanrı sana kıyak geçip, cazibe vermiş. Ah, o cazibenle insanları kendine hayran bırakmayı kes bak, çok ah alırsın sevgili Zümrüt!
 
Top