• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması için anket açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi ankete katılıma davet ediyoruz...

İlişkinin monotonlaşmaması için ne yapmak gerekir?

potito

Aktif
İlişkinin monotonlaşmaması için ne yapmak gerekir sorusunu hem erkek, hem de kadınların sordukları önemli sorulardan bir tanesidir. Hoşlandığınız bir kişiyle bir ilişkiye başladıysanız, ilk zamanların verdiği o heyecan, yapabileceğiniz şeyleri ilk defa birlikte yapacak olmanız ilişkinizi belirli bir süre idame ettirecektir. İlişki devam ettiği süreçte beraberce yaptığınız şeylerin sürekli tekrarlandığını fark ettiğiniz an ve heyecanınızı yitirdiğiniz an ilişkiniz monotonlaşmış demektir ve ilişkinin monotonlaşmaması için ne yapmak gerekir sorusunun cevabını bir an önce bulmalı ve ilişkinizi geç olmadan kurtarmalısınız.

İlişkinin monotonlaşmaması için ne yapmak gerekir sorusunun en önemli olduğu durum ise bu halin eşleri aldatmaya kadar götürebilme ihtimalidir. Sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılan kişiler heyecanı dışarıda aramayı tercih ederler.

İlişkinin monotonlaşmaması için yaşadığınız şeylerden daha eğlenceli şeyler yaparak ilk günkü heyecanı geri kazanabilirsiniz. Bu farklılıklar ilişkinizin devam etmesini sağlayacaktır.

Evli değilseniz ve ilişkinizin monotonlaşmaması için bir şeyler yapmak istiyorsanız, her gün buluşmak yerine birbirinizden biraz uzak kalmanız özlem duygusunu arttırır ve daha önce yaşamış olduğunuz şeylerin tazeliği kaybolduktan sonra özlem duygusuna dönüşür ve ilişkinizi tazelemiş olursunuz.

İlişkinizin monotonlaşmasının en büyük nedenlerinden biri de cinsel konularda parterlerin birbirlerinden çekinmeleridir. Cinsel konularda heyecan verici şeyler bulmanız ilişkinin monotonlaşmaması için çok önemli bir konudur. Kadınlar erkekleri tahrik etmenin yolları için, erkeklerde kadınları tahrik etmenin yolları hakkında bilgi sahibi olmaları ilişkiyi tek başına kurtarabilecek bir faktördür
Eşlerin birbirlerine hediye almak veya çok sevdiği bir şeyi kendisine hediye ederek ilişkinin monotonlaşmaması için ufak etkenlerden bir tanesidir.

İlişkinin en heyecan verici zamanı ilk başladığı anlar olduğunu söylemiştik. Zaman geçtikçe ilk heyecan yitip gidecektir fakat ilk zamanlarda unutamadığınız bazı olayların tekrar yaşanması ilişkinizi oldukça canlandırıcı olabilmektedir. Bu ilişkinizin heyecanını geri kazandıracağından emin olabilirsiniz
 
Top