• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Karakter testi İsminin Son Harfini Seç, Seni Sana Anlatalım!

Papatya

V.I.P
V.I.P
Sakin ve uyumluluk!
Sessiz sakinliğin, uyumlu ve mülayim yapınla her ortama girebiliyorsun. Fazla konuşmak sana göre değil. Genellikle insanları dinlemeyi seversin. Çevrende oluşan kavga, dövüş gerginlikten hemen kaçış arıyorsun. Hayatında olumsuz bir şey olsun istemiyorsun. Kararlılık durumlarını ve sıkıntılı işleri hep öteliyorsun ve son gününe kadar bekliyorsun. Nasılsa vaktin var kim sana ne diyebilir? Huzurlu ortamlar arıyorsun ve kendini rahat hissetmek istiyorsun. Rahat olmadığın her ortamdan bir yalan uydurup kaçıyorsun. Çok sevsen dahi insanlara tahammül etmek istemiyorsun. Arabuluculuğunla tartışmaların aranan yüzü oluyorsun. Kendin hakkında insanlara en ufak bir açık vermekten kaçınıyorsun ve ketumluğun gerçekten saygı duyulacak kadar. Üzerinde baskı kurulmasına asla tahammül edemediğin için iş yerlerinde rahat rahat tutunamıyorsun. Karbonhidratla fazla beslendiğin için kendini rahatsız hissetmen çok normal. Mide ağrılarının arması bu dönemde çok fazla olur. Daha rahat yiyeceklerle beslenmelisin. Herkesin güvenini kazandığın için kimse senden çekinmiyor. Sanata yakınsın fakat uğraşmak istemiyorsun.
 

She

Özel Üye
Özel üye
Duyguların anlamını arayan!Senin gibi araştırmacı ve soruşturmacı bir kişi daha görmedik. Sen ''o ne demek, bu nasıl oluyor?'' diye didikleyerek her sonuca ulaşmaya çalışıyorsun. Kendini bu yolda harap ettin be. Bir bakışın altındaki anlamı aramaktan gecelerce uyuyamadın. ''Acaba bana ne ima etmek istedi?'' diye diye çöllere düştün. Gözlerinin içi gülerken, için kan ağlıyordu. Ne mutlu ki o günlerin geride kalıyor. Seni mutlu etmek için etrafında çırpınan insanları fark etmemezlik yapma. Her şeyi senin mutluluğun için yapıyorlar. Sen aşk insanısın bunu biliyoruz. Kalbini bir açtın mı durduramıyorsun. Gururmuş neymiş o da kalmıyor sende. Boş ver zaten aşkta gurur olmaz. Cesaretin ve güçlü yapın sayesinde başına aldığın çoğu beladan kurtulabiliyorsun. Sen çok çılgınsın be canım. Enerjine ve havana kimse yetişemiyor. Bir kıyafeti taşımayı gerçekten biliyorsun. Nasıl giyineceğini ve sana yakışan en güzel renkleri keşfetmişsin. İnsan algısıyla oynamayı biliyorsun. Son dönemlerde bol bol su içmen gerektiğini söylemeden geçemeyeceğiz. Sanki suyu çok aksatmış ve asitli içeceklere yöneliş görüyoruz seni. Hem sağlığın hem kilon için bunlardan uzak durmalısın. Mutlu ol. :)

Hmmm
 

Benzer konular


Top