• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

İsminizdeki gizli sır - Adınız karakterinizi etkiliyor

Bazı insanlarda ise durum muhteşemdir. Yeteneklerini kullanacakları yada kendilerini en iyi düzeyde gösterebilecekleri fırsatları kolayca bulurlar yada oluştururlar.Bu kişilerin isim sayıları ile Yaşam Kodu sayıları birbirine ya eşittir yada çok yakındır.

Bunların isminizle doğrudan bağlantısı olduğunu bilmek belki size başlangıçta çok zor gelebilir. Ne kadar inkar ederseniz edin bu sistem işliyor.

İsim sayısı hesaplanırken öncelikle isminizi aşağıdaki örnekte olduğu gibi yazınız ve harflerin sayısal karşılığını alfabe tablosunu kullanarak yazınız. Aşağıdaki örnek hesaplamaları inceleyiniz ve sonra da kendi isim sayınızı hesaplayınız.

640xauto.jpgÖRNEK HESAPLAMA 1
640xauto%2B%25281%2529.jpg


Daha sonra her bir harfin enerjisinin sayısal karşılıklarının toplamını alınız. Aşağıda Selim Işık için hazırlanmış toplama örneğini görüyorsunuz. Tümünü topladığınızda bulacağınız sayı iki basamaklı bir sayı olacaktır. Bulduğunuz toplam eğer 11 veya 22 değilse , toplamın içindeki sayıları birbiri ile toplamaya devam ederek sadeleştirme işlemi yapınız.

Buradaki örnekte toplam 40 çıkmıştı. 40 sayısı 4 ve 0 sayılarından oluşur. Bunları da birbiri ile toplayarak sadeleştiriyoruz.

Kader/ İsim Sayısı = 4 + 6 + 6 + 3 + 7 + 2 + 5 + 2 + 5 = 40
= 4 + 0 = 4

Bulduğunuz toplam eğer 11 yada 22 olursa bu sayıları sadeleştirmiyorsunuz demiştik. Çünkü 11 ve 22 sayıları numerolojide özel sayılar olarak ayrıca değerlendirilir. Ancak hemen belirtelim sayısı 11 olanlar aynı zamanda 2 sayısının, sayısı 22 olanlar aynı zamanda 4 sayısının açıklamalarını da okumalıdırlar.

ÖRNEK HESAPLAMA 2
640xauto%2B%25282%2529.jpg


Kader/ İsim Sayısı = 6 + 7 + 3 + 8 + 7 + 6 + 1 + 2 + 2 + 6 + 8 = 56
= 5 + 6
= 11 ( Özel sayı bunu artık sadeleştirmiyoruz)

Hesaplamanızı yaptınız şimdi sıra bunun ne anlama geldiğinde :

İSİM SAYISI 1 (BİR) : Yaratıcı ve liderlik özellikleri yüksek, kendi işlerini yapma potansiyeline sahip, özgüvenli.

İSİM SAYISI 2 (İKİ) : Diplomatik ve organizasyon işlerinde başarılı, insanların halinden anlayan yardımseverve sevgi dolu.

İSİM SAYISI 3 (ÜÇ) : Yaratıcı ve sanatsal özellikleri olan, iyi sunan ve eğlenceli, sözcükleri ve kelimeleri etkili kullanan, yaşam dolu.

İSİM SAYISI 4 (DÖRT) : Pratik, sistem ve düzen kurarak hizmet eden, iyi yönetici ve organizatör,ikna etmeyi bilen.

İSİM SAYISI 5 (BEŞ) : Analitik düşünen, iletişim yetenekleri yüksek, gezgin, mizahi yönden güçlü, özgürlüğüne düşkün.

İSİM SAYISI 6 (ALTI) : Sorumluluk sahibi, estetik değerleri yüksek, zarif , uzlaştıran ve arabulucu olan, uyumlu, yardımsever.

İSİM SAYISI 7 (YEDİ) : Bilge ve yaşamın sırlarını araştıran, analitik ve bilimsel, din, felsefe veya okült konularla ilgili.

İSİM SAYISI 8 (SEKİZ) : Mali işlerde uzman, yönetsel becerileri yüksek, etkin ve verimli çalışan, organizasyonel, gerçekçi ve deneyimli.

İSİM SAYISI 9 (DOKUZ) : Hayırsever, insancıl, başkalarına yardım etmeyi seven, sorun çözmede becerikli, sanatsal yetenekleri olan (bazen gizli kalan).

İSİM SAYISI 11 (ONBİR) : Aydınlatan, yol gösteren, fikirleri ile başkalarına yol açan, profesyonel, zeki.

İSİM SAYISI 22 (YİRMİİKİ) : Düzen kurucu , büyük usta, hangi iste olursa olsun başarılı olan, farkındalığı yüksek, geleneksel olmayan.
 

Top