• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Kadın nasıl tavlanır?

1- O'nu şaşırtın.

Bu devirde kadınları şaşırtmak kolay mı sanki der gibisiniz. Bunu defalarca başarmış ve ödülünü almış biri olarak evet kolay değil ama inanın buna değecek diyebilirim. Nasıl şaşırtabiliriz bir kadını?
Sizi görmeyi hiç ama hiç ummadığı bir yerde karşısına çıkın
Örneğin en sevdiği şarkıyı öğrenip sanki tesadüfmüş gibi listenizde o şarkıya yer verin
Sevdiği bir sanatçının etkinliğine bilet alın


2- O'na iltifat edin.


Kadınlar iltifat edilmekten, onore edilmekten hoşlanırlar ve iltifat eden ilgi gösteren erkeğe yakınlık gösterirler

Saçını kestirdiğinin hemen farkına varıp yeni saç stilinin kendisine çok değişik bir hava kattığını belirtin
Yeni bir kıyafet giydiyse kıyafetin ne kadar çok yakıştığını ve onu ne kadar zarif gösterdiğini kulağına fısıldayın
Makyajının onu ne kadar genç ve canlı gösterdiğini söyleyin

3- O'nu güldürün.

Komik olmak insanın ruhunda var olan bir şeydir. Bir kadını güldürebilmek zafere doğru giden yolda emin adımlarla ilerlemektir. Kadınlar kendilerini güldüren, eğlendiren erkeklerden hoşlanırlar. Sürekli kıskançlık krizleri içinde can sıkıcı bir adam modeli en uzak durdukları modeldir.

Onu güldürebilmek için önce doğal davranın. Ortaya çıkan, başınıza gelen, hatta kendi beceriksizliğiniz ve sakarlıklarınızla ilgili konularda yapacağınız doğal ve samimi konuşmalar bile bir kadını güldürmeye yetebilir.

Özel Anlar

Uygun zaman ve yerlerde kullanıldığında etkili sonuç alma şansınızın yüksek olduğu yöntemler de işinize yarayabilir.
Bir barda veya bir restorandasınız. Çok hoş ve güzel bir bayanı gözünüze kestirdiniz. Yapmanız gereken ilk hareket göz teması kurabilmek. Eğer elektrik almaya başlar ve ışığı görürseniz ikinci hamle seçkin bir içki ısmarlama girişimidir. Ama burada püf noktası ışığı görmek yani kadının tamamen duvar örmediğinden, aşılabilir sınırları olduğundan emin olmak. Aksi durumda sarkıntılık yapıp rahatsızlık veren biri konumuna düşersiniz ki bu şimdiye kadar anlattıklarımızın tamamının birden bire boşa gitmesine neden olacaktır. İçkiyi ısmarlayıp muhabbetinizi kurduktan sonrası size kalmış.
Dans etmekten keyif alıyorsanız hanenize kocaman bir artı koyabiliriz. Tavlamak istediğiniz bayanı dansa kaldırmak, güzel bir dans ile giriş yapmak etkileyici bir başlangıç olabilir. Dans etmek bedenimizin doğal yeteneklerindendir. Her beden dans edebilir. Kulağınızı müziğe verin ve salınmaya başlayın. Bedenler bir olacak, göreceksiniz. Kolay gelsin.
 
Top