• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Kadınlar kendinizi keşfedin! Kadınların hassas noktaları

potito

Aktif
Kadınların hassas noktaları
Kadınların hassas noktaları konusunda erkekler kadar bilgi sahibi olmalısınız ve kendinizi keşfetmelisiniz. Siz kadınlar cinsel konularda toplumumuzda özgürlük bakımından biraz baskı altında olabilirsiniz fakat zevk alma konusunda cinsel ilişki orgazm anında erkeklerin aldığı zevkin 8 kat fazlasını aldığınızı biliyor muydunuz? Kadınların hassas noktaları konusunda en az sizlerinde erkekler kadar bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu sayede cinsel ilişki esnasında hassas bölgelerinize eşinizi yönlendirerek daha çok haz alabilirsiniz.

Öncelikle zevk almanın sırrı sinirlerden geçmektedir. Seksin yapılışı esnasında daima sinirlere temas seksi alevlendirici etkiye sahiptir
•Kadınların hassas noktaları değil de yapılması acı ile zevki aynı anda yaşatan bir fantezi olan anal seksin sırrı ilişkiye girildiğinde en fazla sinirlere mevcut olan yer olduğundan dolayı acı verdiği kadar zevkte vermektedir. Erkekler anal seks sırasında yalnızca kendilerinin zevk aldıklarını düşünseler de kadınlarda zevk almaktadır fakat sizleri bu konuda dinimiz açısından kesinlikle yasaklı olduğundan ötürü teşvik etmek istemeyiz.
•Bir diğer kadınların hassas noktaları arasında olan bölge ise kulaklar ve kulakların arka bölgesidir. Erkeklerin bu bölgeler üzerinde parmaklarını ve dudaklarını gezdirmeleri sizleri çıldırtacağından emin olabilirsiniz.
•Kadınlığı cinsel yönden tanımlayan organlardan bir tanesi olan göğüsler de kadınların hassas noktaları arasındadır. Hatta ve hatta en hassas ikinci bölgeniz göğüslerinizdir.
•Çeşitli fantezileri olan siz kadınlar bazı durumlarda ayaklarınıza masaj yapılması ve erkeğinizin ellerinin bacaklarınızda daima dolanmasını isteyebilirsiniz ve buradaki kadınların hassas noktaları ise kadınların kendi zevklerine göre değişmektedir.
•Kadınlar sevişirken erkeklerinin bacaklarının arasına dizlerini koymaları kadınların neredeyse tamamının zevk alacağı bir durumdur ve kadınların hassas noktaları olmasa bile kadınları tahrik etmenin yolları konusunda sizleri tahrik edeceğini unutmayınız.
•Kadınların rahim ön duvarında ise G noktası olarak adlandırılan bölge mevcuttur ve seksin yapılışı esnasında kadınların en çok zevk aldıkları bölgedir. G noktası her kadının anatomik yapısına göre değişik yerlerde bulunabilir bu nedenle kendinizi keşfederek nerede olduğunu bulabilirsiniz
 
Top