• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Kadınlara Güzellik Önerileri

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Kadınlara Güzellik Önerileri

Biz kadınlar olarak erkeklerden ayrılan birçok farklı yönümüz vardır. Güzellik göreceli bir kavram olmasına rağmen herkesin ortada buluştuğu bazı şeylerde yok değildir. Bunlarda önemli olan birçok nokta vardır.

Fakat bakım denen güzelliğin dışında tuttuğumuz bir şey vardır ki o hem güzelliği dehada güzelleştirir. Bazen de olmayan bir şeyi varmış gibi gösterebilir. Bakımlı olmak ve güzel olmak farklı kavramlardır. Güzel olanlar genelde bakımlıdır. Fakat bakımsız olan bir kadını gördüğümüz zaman fizikken istediği kadar güzel olsun dönüp ona güzel demeyiz. Çünkü kadınlar kendilerine özen göstermek zorundadırlar. Uçbirimiz ayağında nasırlar, gözler şişmiş, ter içerisinde olansalı başı darmadağınık bir kadını beğenmeyiz.

Bu adın isterse en ideal vücut ölçülerinde olsun güzel demeyiz. Ama derli toplu olan bakımlı olan bir kadın gördüğümüzde ay ne hoş deriz. Bunun için yapılacak ufak şeyler sizi çirkin olmaktan kurtarabilir. Bunlardan en önemlisi diş temizliğidir. Gülüşünüz her zaman göz kamaştırsın. Bundan sonra saçınızın boyası akmış ve dibi gelmiş olmasın mutlaka dikkat etmelisiniz. Hoş bir koku güzel kadını simgeler mutlaka dikkat edin.
 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bakım pahalı ürünlerle olacak diye bir kural yok,günlük bakımını düzgün yapsa bile fark ediyor,normal sabunla yüzünü yıka,3-5 liralık nemlendriciler kullan,gerçekten ciltte bir ışıltı geldiğini görecekler.ayrıca lütfen dişlerinizi günde en az 2 defa fırçalayın.ülkemizde 10 kişi den biri düzenli diş fırçalıyormuş,ne kötü...kadınlar bunu düzenli yaparlarsa,erkekler de yapar:)
 
Top