• Merhaba Ziyaretçi
    Yarışma konusu belirlemek için açılan ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Kadınları Çıldırtan 5 Nokta

Papatya

My everything.
V.I.P


Kıskanç kız arkadaşınızla ilişkiniz bazı nedenlerle gerilebilir. İşte ilişkinizi nasıl yumuşatabileceğinize dair öneriler..

1. Yılışık İş Arkadaşları


Niçin üzülür: Seksi ofis arkadaşlarınız sevgilinizin gününü tamamen kabusa çevirebilir. Kız arkadaşınız işyeri flörtüne kalkışacağınız endişesi taşıyabilir.

Korkularını giderin: Gösterin ve anlatın. Kız arkadaşınızı ofisinizde gezdirin ve iş arkadaşlarınızla tanıştırın. Masanıza oturduğunuzda kendi fotoğrafını görsün. Böylece iş arkadaşlarınızla flört edebileceği düşüncesi kaybolur ve işteyken bile onu düşündüğünüzü gösterir.

2. Eski Arkadaşlar İle Buluşma
Neden üzülür: Eski arkadaşlarınızla aranızda geçmişe dair sırlar veya hatıralar olabileceğini biliyordur. Eskileri hatırladıkça ve konuştukça o zamanlara ait bazı isimlerinde telafuz edileceğini düşünür. Daha önce hayatınıza girmiş birini özleyebileceğinizden endişe duyar.

Korkularını giderin: Bir arkadaşınızı maskot olarak anlatın. Romantik olarak değinmeyin. Eski arkadaş sohbetlerinizin komik dialoglar ile ilerlediğini vurgulayın. Arkadaşlarınızla buluştuğunuz akşamlarda oyun partilerinize onu da davet edin. Ortamı gördükten sonra aklına takılan sorular olabilir.

3. Kayınvalide

Neden üzülür: Annenizin söyledikleri ya da yaptıkları karşısında kırılmış olabilir.

Korkularını giderin: Kız arkadaşınızla veya eşinizle birlikte hafta sonuna çıkın, annenizin olumlu ve olumsuz yönlerini anlatın. Bu konuda üzülmemesini söyleyin ve anı yaşayın. Onu anladığınızı bilmek ona çok iyi gelecektir. Durumun farkında olduğunuzu ve ondan destek istediğinizi vurgulayın.

4. İnternete Gezileri
Niçin üzülür:
Arkadaşlık sitelerine üyeliğiniz ve arkadaşlarınızla ilgili konuşmalarınız onun sizi kıskanmasına ve kırılmasına neden olabilir. Hatta bir hareminiz olduğunu bile düşünebilir. Unutmayın kadınların hayal gücü oldukça derindir. Bilgisayar başında birqaz fazla zaman geçirdiyseniz bunu farklı algılayabilir.

Korkularını giderin: Sizin dijital dünyanıza girmesine izin verin. Arkadaş listenizi inceledikten sonra bu konudaki korkuları azalacaktır. Ayrıca, kendi sosyal networkünü oluşturmasını sağlayın ve onu arkadaş listenizin ilk başına koyun.

5. Jimnastik Tanrıçası
Neden üzülür:
Jimnastik hocanız çok seksi ve düzgün hatlara sahip olabilir. Bu sebeple kıskanması mümkün. Ona üzülmesinin yanlış olduğunu söyleseniz de kız arkadaşınız üzülmekten vazgeçemeyecektir.

Korkularını giderin: Spor salonuna onunla gidin ve hocanızla tanıştırın. Siz de hocanızın size göre olmadığını kabul edin ve ona karşı duygusal birşeyler hissetmemeye çalışın. Eğer zaman zaman kız arkadaşınızın haklı olabileceğini düşünüyorsanız, farklı bir spor salonu üyeliği yaptırın.

 
Top