• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Kadınları Etkileme Yöntemleri

potito

Aktif
Kadınları etkilemek için bir çok yöntem vardır ama sadece bunlardan bir kaçı ortalama bir erkeğin işine yarayabilir. Bir çok erkek kadınları etkileme yöntemlerine gelince, işi doktorluk gibi düşünüp garip deneyler yapar hale geliyor. Çoğunun randevulaşma hakkında hiç bir bilgisi yok.

Kadınları etkilemenin tek yöntemi, kadın ve randevulaşma psikolojisinin nasıl işlediğini anlayıp içselleştirmektir.

Bu tonlarca kitap ve makale okumak değildir. Sadece bir şey okuyup, onun hakkında düşünmek ve gerekirse çalışıp çalışmadığına denemektir. Diğer türlü sadece bilgi bombardımanı altında kalıyoruz.

Anlamanız gereken bir şey çekiciliğin bir seçim olmadığıdır. Bu şu demektir, eğer sen belli karakteristikleri kendinde barındırıyorsan, kadının içerisindeki mekanizma otomatik olarak aktif hal alıyor ve size karşı çekim duymaya başlıyor. Kadınları etkilemenin her yolu, bu düşünce üzerinden geçiyor.

Kadınları etkilemenin bir yolu kendinizi kral koltuğunda görmektir. Bir çok erkek tam tersini yaparken, siz böyle yaparsanız, onun sizin dünyanızda sadece bir misafir olduğunu ve eğer sizi mutlu ederse, sizinle beraber vakit geçirebileceğini gösterirsiniz.

Kullandığım yöntemlerden bir tanesi , kadınla ilk konuşma sırasında onun çerçevesini, ona karşı kullanmamdır. Yani kısacası, “ O BENİ TAVLAMAYA ÇALIŞIYOR”

Burda bilinmesi gereken nokta. Çekiciliğin bir seçim olmadığını, sadece belli karakter özelliklerini kendinizde barındırarak, kadının çok öncelerden beri içine işlenmiş olan gizli düğmeleri, ortaya çıkarıp, onlara basmaktır.

:D kolay gelsin
 
Top