• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "MANZARA" konulu fotoğraf yarışması için sizde fotoğraf gönderebilirsiniz. Ilgili konu için BURAYA bakabilirsiiz.
    Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Karalama (katibin aşkı)

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Yarışma Birincisi
O benim doğama aykırı benim yüzmem lazım eğer akıntıya kapılsaydım şu an olduğum yerde olamazdım @GeceYolcu bazen akıntıya karşı yüzmek lazım 😄
Bu akar gider bakarsin kendini Okyanusta bile bulabilirsin. Okyanusta yüzmek istemiyorsan zaten akintiya karsi yüzeceksin. Yani hayatta ve Tabiatta ben bunu yapmak isterim onu yapmam lazim diye bir sey yoktur zamanla hepsi basina gelecektir. Zamani beklemezsen büyükce bir nehire girer akintiya karsi yüzersin. Ha bak iyi yüzme bilmiyorsan ve illa akintiya karsi yüzecegim dersen yaninda mutlaka iyi yüzme bilen birisi olsun.:) Hayat seni hep istedigin gibi yasamay yöneltsinki hep mutlu ol bu dünyadan. :)

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Her şey son bulmaya başladı (öncelikle bu söyleyeceklerimden emin olmadan yazıyorum katibin aşkı) bir sözün beni bu kadar incitebileceğini hiç düşünmemiştim bence ben doğru olanı yapmalıyım istenmediğim bir yerde durmak çok zor geliyor bana işte tüm bunları yapmamın sebebi, bir gün bu zamanın geleceğini biliyordum artık gitme vakti geldi ... Zor olacak benim için ama her şeyin bir bedeli vardır derler bende ödemek zorundayım acı çekerek geçeceğini umuyorum umarım benim için kolay olur her şeyi affedebilirim belki ama bu çok ağır oldu O SÖZ beni çookkk kötü bir duruma düşürdü katibin aşkı anla beni onu ilk okuduğumda kanımda sıcak suların gezdiğini hissettim nasıl bir his bu dedim içimden sonra gözyaşlarım istemsizce aktı, o söylediği şeyle beni yok saydı gözleirmin önünde birine o cümleyi yazdı offffffffff berbat hissediyorum yeniden yeniden ağlamak istiyorum ve kahretsin ki yüreğim ağlarken gülmeyi becerebiliyorum keşke bu özelliğim olmasaydı onu başkalarla hayal etmemek için gidicem çünkü hiçbir insan sevdiği birini öyle görmek istemez. Geriye sadece anılar kalır ya işte en çok onlar yaralar seni, umarım birgün öyle bir şey olur ki bende üzülmemeyi mantıkla düşünüp karar vermeyi öğrenebilirim....

Artemis

Özel Üye
Özel üye
İlk defa bu kadar ölümle burun burunaydım çok şey öğrendiğim günlerden biriydi.... Bugün az yazıcam çünkü kafam Bi milyon katibin aşkı.. çok sıkılıyorum şuan birileriylr sohbet etmeye ihtiyacım var sanırım gün boyu ölümü düşünüp durdum çünkü içime yaşam sevinci verecek bir şey lazııım