• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...
Kaynak ikonu

Kaspersky 2010 Trial Reset - Türkçe 2010

İndirmek için giriş yapınız

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kaspersky 2010 Trial Reset - Türkçe - Kaspersky 2010 Trial Reset - Türkçe

Kaspersky kullanıcıları en çok trial reset olayından şikayetçi. İşte bunu kolayca gerçekleştiren küçük bir program yazdım. :) Diğer programlar gibi içerisinde gizli kodlar olmadığı için hiçbir antivirüs yazılımı trojan olarak algılamaz.

Kullanımında herhangi bir olumsuzluk yaşmazsınız ancak yine de belirteyim, kullanımdan doğacak hiçbir sonuçtan sorumlu değiliz !

Program Özellikleri:

Program; Kaspersky 2010 versiyonu için deneme süresini yeniden başlatır.
  • Kaspersky 2010...
Açıklamanın devamı için tıklayınız...
 
Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
2011'de test etmedim. Ancak kendini korumayı deaktif ediyorsan hata vermemesi gerekirdi. Bir daha deneyip haber verirsen sevinirim. Ancak Kaspersky 2010 versiyonunda sorunsuz çalışıyor. Tahminimce 2011'de de çalışması gerek.
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
korumayı kaldırdığım ve masaüstündeki kaysperkin kısayolundan çıktığım halde yine koruması devre dışı bırakılmadı diyor.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hımm yakın zamanda ben de 2011 versiyonuna güncelleyip yeni bir program yazayım :)

Bir de şunu deneyebilir misin?

Önce kendini korumayı kaldır...

Başlat > Çalıştır iletişim kutusunu açıp “regedit” yaz ve Kayıt Defteri‘ni aç.

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Kaspersky Lab > protected > AVP9 > environment yolunu izle. Açılan bölümde PCID değerine çift tıkla ve “Değer verisi” alanındaki herhangi bir karakteri değiştir.

Değiştirdiğin karakteri unutma ama eski haline getirirsin sonra :)

Eğer değiştirebiliyorsan koruma kalkmış demektir. Değiştiremiyorsan korumayı kaldırma konusunda hakikaten bir sorun var. Aslında programın yaptığı da buradaki verinin son 3 karakterini değiştirmekten başka bişey değil :)
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
adminim değiştirdim işe yaramadı üstüne üstelik eski haline de dönmüyor. o tek harfi aynı harfi kabul etmiyor. :D en iyisi 2011 için yazman : )
 
Top