• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

LKS Banka Hesap Kartına Ait Diğer Bilgiler

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Banka hesap kartına ait diğer bilgiler
• Faiz Bilgileri
• Muhasebe Kodları
• Kredi Bilgileri

F9-sağ fare düğmesi menüsündeki seçeneklerle kaydedilir.
Kartın alt bölümünde görüntülenen ve hesap detaylarına ait son toplamları içeren alanlara bilgi girilemez. Bu bölümde yer alan alanlar hesap kayıt türüne göre değişiklik gösterir.
Kayıt türü ticari ve dövizli ticari hesap olan kartların hesap detayları cari hesap, tahsil senetleri, takas çekleri ve kesilen çeklerdir. Bu hesap detaylarına ait son durumu içeren borç, alacak ve bakiye toplamları ilgili ko-lonlarda yer alır. Toplam satırında ise tüm hesap detaylarının toplamı listelenir.
Kayıt türü dövizli ticari hesap olan banka hesap kartlarında, hesap detaylarına ait toplamlar hesabın döviz tü-rü yani işlem dövizi üzerinden izlenir.
Kayıt türü kredi ve dövizli kredi olan kartların hesap detayları teminat senetleri, teminat çekleri, senet karşılığı kredi ve çek karşılığı kredidir. Bu hesap detaylarına ait son durumu içeren borç, alacak ve bakiye toplamları ilgili kolonlarda yer alır. Toplam satırında ise tüm hesap detaylarına ait toplamlar listelenir.
Kayıt türü dövizli kredi olan banka hesap kartlarında, hesap detaylarına ait toplamlar hesabın döviz türü yani işlem dövizi üzerinden izlenir.
 

Top