• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "MANZARA" konulu fotoğraf yarışması için sizde fotoğraf gönderebilirsiniz. Ilgili konu için BURAYA bakabilirsiiz.
    Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Mutlu Yıllar Tebessüm

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Yarışma Birincisi
Bende Özür diliyorum Ilk mesaji okudum. Kirmizi arkadasimiz bir gün gecikmis :) Ben ise Tam 10 sene geciktim bunun icin özür diliyorum. Sana önce saglik dolu ve mutlu nice yillar diliyorum. Sevdiklerinle daha iyi olur diye ekleme yapiyorum. Kimbilir belki bu gruba bizlerde dahilizdir buda saniyorum Forumdakileri daha mutlu edecektir. Pastalar gelmis. Daha fazlasina gerek yoktur sanirim, :)

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Bize hiç böyle şeyler yapmıyorsun :P bizde bekleriz ailecek :D

@TeBeSSüm canım nice mutlu , huzurlu , sevgi dolu seneler geçirmen dileğiyle.
Hep beraber nice seneler görürüz inşllah. İyi ki doğmuşsun ♥:-*
Amin tatlimmmm cok tesekkur ederim 😘💞

Nice nice senelere @TeBeSSüm iyiki doğduuuuuunnnnn🎂🎂🎂🎂🎂💃💃🥳🥳🥳🥳🥳
Cok sagol canimm ❤

Doğum günün kutlu olsun, @TeBeSSüm mutlu ol senelerce, tüm sevdiklerinle. Daha, nice güzel yaşlara. Neşeyle ve huzurla...
Cok tesekkur ederim iyi dilerklerin icin @alemdar 🤩

Bende Özür diliyorum Ilk mesaji okudum. Kirmizi arkadasimiz bir gün gecikmis :) Ben ise Tam 10 sene geciktim bunun icin özür diliyorum. Sana önce saglik dolu ve mutlu nice yillar diliyorum. Sevdiklerinle daha iyi olur diye ekleme yapiyorum. Kimbilir belki bu gruba bizlerde dahilizdir buda saniyorum Forumdakileri daha mutlu edecektir. Pastalar gelmis. Daha fazlasina gerek yoktur sanirim, :)
Bundan sonra aramizda olarak telafi edebilirsin geciktigin 10 yili 😊 kesinlikle herkes dahil. Cok tesekkur ederim 🤩

Hepiniz iyi ki varsiniz arkadaslar her birinize ayri ayri tesekkur ederim iyi ki bir aileyiz ❤💞🥰

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Nice mutlu yıllara cnm :) İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım
Hep beraber canim tesekkur ederim 😘
Tebessüm dolu nice mutlu senelerin olsun sevdiklerinle..
Bu da pastan.. : )
Bu pasta tam benlik 😍 tesekkurler canimm 😘
mutlu yıllar tebessüm :)
Tesekkur ederim @buhurdan 🤩
Mutlu yillar tebessum🎉❤
Tesekkurler @She canimm 😘