• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Nasıl can yakarsınız?

Papatya

My everything.
V.I.P


Sizin hiç istemeseniz de başkalarının canını yaktığınız olmadı mı hiç? Ah ah!!! Kimin olmaz ki? İşte böyle durumlarda, tabii bazen isteyerek ya da istemeyerek nasıl can yaktığınızı, can yakmak için bilinçli bilinçsiz geliştirdiğiniz yöntemleri araştırıyoruz bu testte… Testimizin can yakmadığından ve bilimsel bir niteliği olmadığından emin olabilirsiniz...

TIKLA.

 

Papatya

My everything.
V.I.P


Umursamayarak

İlgili, şefkatli, sempatik ve sevecen bir insansınız. Sevgi ve paylaşım konusunda aşırıya kaçmaktan asla çekinmiyorsunuz. Elinizde avucunuzda ne varsa dağıtıyorsunuz. Tabii ki hak edene. Eğer biri, özellikle de bir zamanlar çok sevdiğiniz biri sizi çığrınızdan çıkartacak kadar kızdırır ya da kırarsa insanları alıştırdığınız bu ilgi ve sevgiden mahrum bırakıyorsunuz. Bu da sizin can yakma yönteminiz.

Öyle valla.
 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Dalga geçerek
Dalgacı bir kişiliğiniz olduğunu bilmeyen yok. Dalga geçmek genellikle insanları ve kendinizi eğlendirmek için dozunda kullandığınız bir yöntem. Fakat dikenlerinizi çıkartmanız gerektiğinde de yine bu yönteme başvuruyorsunuz. Çünkü neredeyse ustası olduğunuz dalga geçme metotları sayesinde canını yakacığınız kişinin çekeceği acının dozunu da gayet iyi ayarlıyorsunuz.

Oooo vallahi çok doğru :D Yani ilk kez bir test bu kadar cuk oturdu :D
 

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
[h=2]Dalga geçerek[/h]Dalgacı bir kişiliğiniz olduğunu bilmeyen yok. Dalga geçmek genellikle insanları ve kendinizi eğlendirmek için dozunda kullandığınız bir yöntem. Fakat dikenlerinizi çıkartmanız gerektiğinde de yine bu yönteme başvuruyorsunuz. Çünkü neredeyse ustası olduğunuz dalga geçme metotları sayesinde canını yakacığınız kişinin çekeceği acının dozunu da gayet iyi ayarlıyorsunuz.


~

Sanırım çaktırmadan..
 
Top