• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Neon Renkler Kışa Meydan Okuyor

Papatya

V.I.P
V.I.P

Önümüzdeki kış bu renklerin her birini bol bol göreceğimiz, tadını çıkara çıkaran giyeceğimiz güzel bir kış olacak.
Eğer kışın siyahlara bürünenlerdenseniz, bu yıl alışkanlıklarınızı değiştirmenin ve renklere hodri meydan demenin tam zamanı.
Haydi bakalım bu kış siz de renginizi seçin ve onu belli etmekten hiç çekinmeyin!Güneş renkleri sonbahar kış sezonunun en favori renklerinden.
Bu renkler birçok defilede podyumları ısıttılar da sizi neden ısıtmasınlar?
Eğer bu kış güneş renkleri ile ısınmaya evet diyorsanız sarılar, turuncular ve hardalların en güzel tonları sizin renginiz!

Güneş renklerinizi beyaz, lacivert ve siyahla birleştirin ki kendilerini daha bir belli etsinler, isimlerinin hakkını vererek bir güneş gibi parıl parıl parlasınlar.

En garantisi neon renkleri siyahla bütünleştirmek olsa da risk alıp neon renkleri birbiriyle de kombinlemeyi deneyebilirsiniz.

Neon pembe bir bluz ve elektrik mavisi blazer ceket edinin.
Siyah, gri, beyaz, krem gibi nötr tonlar giydiğinizde kombinlerinize bu parçalarla renk katın. Veya ikisini birlikte kombinleyip dikkatleri üzerinize toplayın.


Turkuaz ve yeşil bu sezonun diğer en trend renklerinden. Bu kış soğuk falan dinlemeyip seçtiğiniz tonlarla okyanusun diplerinde gezinebilirsiniz. Özellikle yeşil bu yıl paltoları hatta kürkleri bile elde etmiş durumda!

Soğuk yeşil ve turkuazın farklı tonlarını birlikte kombinleyebilirsiniz. Tek renk ama farklı tonlar kullanarak çok şık ve elegan bir görünüme sahip olmak olmanız an meselesi!

Siz de kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun diyenlerdenseniz işte bu yılki renginiz belli! Kırmızı bu yıl da koleksiyonlarda geniş bir yer tutuyor. Hem ne demişler, "her kombinin biraz kırmızıya ihtiyacı vardır..."

 

Benzer konular


Top