• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

oy oyyy :))

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Aksi düşünülemez zaten =)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Efsane ortalığı niye bulandırıyorsun sen yaa :D
Konu hakkında hiçbir fikrin olmadan karışıyorsun herşeye :D

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Şöyle yapalım o zaman

Sevgili arkadaşlar içinde bulunmuş olduğunuz hal ve hareketler sizlere hiç yakıştıramadığım ve aynı zamanda benim sinirlerimi de yıpratmakta olan unsurlar olup kendinize çeki düzen vermenizi ve hayat şartlarının gerektirdiği üzere başka kişilerin önem verdikleri olay ve nesneleri yadırgamadan karşılıklı saygı ve sevgi ile çözülmesi olası durumları daha da zorlaştırmadan yorum ve fikirlerinizi beyan etmeniz konusunda sizi uyarmak isterim..:eek::confused::confused:

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Şöyle yapalım o zaman

Sevgili arkadaşlar içinde bulunmuş olduğunuz hal ve hareketler sizlere hiç yakıştıramadığım ve aynı zamanda benim sinirlerimi de yıpratmakta olan unsurlar olup kendinize çeki düzen vermenizi ve hayat şartlarının gerektirdiği üzere başka kişilerin önem verdikleri olay ve nesneleri yadırgamadan karşılıklı saygı ve sevgi ile çözülmesi olası durumları daha da zorlaştırmadan yorum ve fikirlerinizi beyan etmeniz konusunda sizi uyarmak isterim..:eek::confused::confused:
çok iyi anlamadım tşkler :D

Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
yaren* Bebek ve Çocuk Resimleri 16