• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin "Parası Bittiği İçin Sahnelere Döndü"

Papatya

I always believe in miracles...
V.I.P


4 Ağustos 2011 Perşembe günü kendi web sitesi üzerinden sahnelere veda ettiğini açıklayan Teoman sürpriz bir kararla geçtiğimiz gün sahnelere geri döndü.

Teoman, "Parası bittiği için sahnelere döndü" iddialarına şu yanıtı verdi: "Bana hayatım boyunca yetecek geliri sağlayacak kadar evlerim ve imkanım var. Para için sahneye çıkmaya ihtiyacım yok!"

GERİ DÖNDÜĞÜNÜ FACEBOOK'TAN AÇIKLAMIŞTI

Teoman, yaklaşık iki hafta önce Facebook'taki "resmi fan sayfası"nda bir mesaj yayımladı.

Teoman'a ait olduğu belirtilen mesajda, ünlü şarkıcı müziğe geri döndüğünü açıkladı.

Teoman, mesajında "Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor" ifadelerini kullandı.

Şu an için yeni şarkı yazmak istemediğini de dile getiren Teoman, şunları söyledi: "Ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam sizlerle bir şekilde paylaşırım."

Gerçi Teoman kendisi çıkıp söylemese de bir çok şarkıcıya albüm çıkartması için yardımcı oluyor onlarla düet yapıyordu. Bir tek kendisi çıkarak şarkı söylemiyordu ve albüm yapmıyordu. Bu açıklamalarn ardından şimdi Teoman hayranları sabırsızlıkla yeni albümü bekliyor.

 

SizinSesiniz

~~ Son Kez ~~
Özel üye
:) Oleyyyy. :) Bu Duruma Çok Sevindim Arkadaşla İddiasına Girmiştik. Ben Geri Dönecek Dedim O Hayır Dedi. :) Ve Ben Kazandım :)

Paylaşım İçin Teşekkür Ederim RüzqαrqüŁü
 
Top