• Merhaba Ziyaretçi.
    "Çiçek " konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.
    Sizi, ankette oy kullanmaya davet ediyoruz...

Resim Kalıcılığı

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tek bir resmi farklı resim barındırma sitesine upload ederek süre denemesi yapıyorum. Bakalım hangisinde resimler daha kalıcı olacak.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sadece linkteki rakam olan bölümü alman yeterli merakettim. Gerçi hedefteki video silinmiş ama kullanımı şu şekilde megavideo kodunun.

Örnek:

[ mv]171293536dadcd60[/ mv]

Arada iki yerde boşluk bıraktım özellikle kod görünsün diye. Doğru şekli ile video görünür.

[mv]171293536dadcd60[/mv]
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Mp3 eklenmiyor merakettim foruma. Telif hakları yasasa biliyorsun. Sıkıntı yaşarız. Bir sabah kalktığımızda "Bu site Mahkeme kararıyla kapatılmıştır" ibaresi ile uyanabiliriz yoksa :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
photobucket.com/ önceden en çok resim uploadına izin veriyordu ama sistemini çok geliştirmiş arkadaşlar. İlk konuda değişik foto uplaod siteleri için resimler ne kadar süre barındıralacak denemesi yapmıştım ki oraya eklediğim resim hala mevcut.

En son 17 resmin hepsini bir seferde ekledim. Hemen üye oluyorsunuz ve upload bölümünden yükleyeceğiniz resimlerin hepsini seçip yüklenmesini bekliyorsunuz. Sonra da resim konumlarını kopyalayıp foruma ekleyebilirsiniz.
 

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
yanlız küçük bir sorunum var ben ingilizce pek bilmem..üye oldum..resimleri toplu bir şekilde nasıl upload edicem yardımcı olurmusun..
 

Top