• Merhaba Ziyaretçi.
    "Taşlar " konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.
    Sizi, ankette oy kullanmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

RTÜK 'Cin' Kelimesini Yasakladı!

AybüKe

Şimdi Onlar Düşünsün
V.I.P
RTÜK, artık 'cin' kelimesi yerine 'Üç harfliler' kelimesinin kullanılmasını uygun gördü.
En çok izlenen sabah programlarından olan Müge Anlı İle Tatlı Sert' programının yayını sırasında 'cin' kelimesinin artık kullanılamayacağını bunun yerine 'üç Harfliler' denilmesi gerektiğini söyledi. Bunun dışında 'Şarap' kelimesinin de sansürlendiği öne sürüldü.
TAnJH_1546842975_2053.jpg

Müge Anlı izleyici karşısında, “Çocuğun içinde, RTÜK yasakladığı için söyleyemiyorum, 'üç Harfliler' olduğu söylenmiş”açıklamasında bulundu.
Yayına bağlanan bir psikiyatristin 'cin' ile ilgili bir cümle kurduğu vakit Anlı, “Ama yani kullanmayın o kelimeyi lütfen beyefendi” diyerek, devam etti: “Bizim başımızı RTÜK’le belaya sokmayın lütfen. O kelime yasaklı. İki saattir boşuna mı ‘üç harfli’ diyoruz biz” dedi.
 

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Muge anlida en son cikan olayda da baska bisey gecmiyor ki. O aileyle basetmekte sabir isi gercekten, beyinlerine bir turlu laf girmiyor 😡 Allah yardimcisi olsun.
 
Ailedeki herkes, Tuncer'i hoca değil, Allah olarak görüyor. Tuncer'in sözlerine olan inançları, Allah inancının önüne geçmiş. Tuncer'in eşi emine ve kayınbiraderi İsa, Tuncer'e aşık ve cinsel birliktelikleri var bildiğiniz. Kayınvalidesi Havva ile bile birlikte olabilir bu adam.
Şizofreninin en uç noktasında takılıyorlar. IQları ise normalin ( Türkiye için Anadolu ele alınırsa 80 puan ) baya altında kalıyor. Dede herşeyin farkında, ve bu oyuna düşmeyen tek kişi.
Tuncer'in kendi ailesini uyuşturucu bağımlısı yapıp, hikayelerle dualarla korkuttuğu gün gibi ortada. Bir sürü taciz, tecavüz ve cinayetin bir numaralı adamı Tuncer. Bunun haricinde, kim bilir " hocayım " ayağına ismi sanı meydanda olmayan ne çocukları, kadınları taciz ve tecavüz etmiştir...

Ve Türkiye Cumhuriyeti, bu adamı 10 yıldır dışarıda gezdiriyor.
 
Aybüke, bu Tuncer, kayınvalidesinin 4 katlı apartmanına çöküyor. " bu binada büyü var " diyerek, evin içindeki fayansları falan kırıyor büyü bulmak için. En sonunda sattırıyor bu binayı. Eniştesini, kayınbabasına öldürtüyor. Eniştesinin hanımı ve 2 çocuğunu da yanına alıp, bir taksinin içinde 3 ay yaşıyorlar. Eniştesinin çocuklarını aç bırakıyor, büyük ihtimalle tecavüz ve işkence yapıyor uzunca süre. Çocuklardan küçük olan melikeyi, " içine cin girmiş " diyerek ispirto içirerek öldürüyor. Kayınvalidesine yıkatıyor cesedi, gömdürüyor. Meryem'i ise, hasım saydığı diğer aile üyelerine haber uçuruyor diye aç bırakarak öldürüyor. Onu da gömdürüyor. Kendi çocuklarına dahi şırınga ile işkence yapan biri.
Ne yazık ki hiç delil bulunamıyor, ve bu adam sokaklarda geziyor. Olay bu.
 

AybüKe

Şimdi Onlar Düşünsün
V.I.P
Sorup soracağıma pişman oldum ya şizofrense zaten dizilerden bildiğim kadarıyla cezai ehliyeti olmuyor o zaman bu adamı kapatsınlar bir yere
 

Top