• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Rus Bakan İstanbul'da Elini Kırdı

Papatya

Gerçek olamayacak kadar güzel.*
V.I.P


Türkiye-Rusya 3. Üst Düzey İşbirliği Konseyi (ÜDİK) Toplantısı için İstanbul'da bulunan Lavrov'un akşam saatlerinde Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldiği öğrenildi. Lavrov'un elinde kırık olduğu, tedavinin ardından hastaneden ayrıldığı kaydedildi.

RUS BAKAN, ELİNİ KIRDI

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov saat 18.00 sıralarında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Kendi makam aracıyla hastaneye getirilen Lavrov'a Acil Servis Ortopedi Bölümü'nde müdahale edildi. Lavrov'un sol kolunda bilek üzerinde bir kırık tespit edildiği bu nedenle alçıya alındığı öğrenildi.

Lavrov'un bilek üstünde kırığa neyin yol açtığı konusunda açıklama yapılmadı ancak konuk bakanın kaldığı otelde bir düşme sonucu yaralandığı ileri sürüldü.

Yaklaşık yarım saat süren müdahale sonrası Lavrov saat 18.30'da hastaneden ayrıldı.

RUS DIŞİŞLERİ'NDEN AÇIKLAMA

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Bakan Sergey Lavrov'un İstanbul'daki resmi ziyaret sırasında elini kırdığı yönündeki haberlerin doğru olmadığını bildirdi. Bakanlık'tan yapılan açıklamada "Bakanın çalışma grafiğini etkilemeyen önemsiz bir spor yaralanmasından söz ediliyor" denildi.

Rusya'nın Sesine göre, açıklamada ayrıca basında çıkan, Lavrov'un hastaneye kaldırıldığı şeklindeki haberlerin de "uydurma" olduğu belirtildi

 
Top