• Arkadaşlar, bu sıralar imgur üzerinden gösterilen resimlerle ilgili proxy sorunu var sunucu kaynaklı.. Sorunun çözümünü arıyoruz geçici bir sorun olduğunu varsayıyorum....

Saat Senle Beni Bir Arada Tutamayacak Kadar Geç Artık..

...SAKLI CeNNeT__

♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥
Acılar içinde kıvranırken ben,geçmişten kalma bir gülümsemenle yeniden girmiştin hayatıma...Tutundum sıkı sıkı bidaha kopmamak adına,çaresizdim,Yenik düşmüştüm geçmişte ki sana...Bir kış günü aniden karşıma çıkman ve ellerimizin buluşmasıyla başlamıştı herşey...!

Yanlızlığıma ömür boyu eklenecek bi 'Var'lık olacaksın zannetmiştim...'Yok'luk bile olamadın...Bendekileri de 'Hiç'liğe teslim ettim sayende!Hep uğraştım ikimiz adına..'Biz' dedik ya hakkını verelim diye...Ama sen 'Ben'liğinden bi parça bile feda edemedin sevda uğruna!..

Güzel günlerimiz de oldu seninle...Bazen hiç bu kadar içten gülmediğimi anladığım oldu yanında,bazende kimsenin üzmediği kadar üzdün beni!Elbet benimde hatalarım oldu,Sen şimdi benim hatalarımı bahane eder durursun bilirim,Hiç bir bahane Aşkı bitirme hevesinden daha gerçek olamaz...Ve hiç bi gerçek yalanla örtülmez..İstediğim kendini kandırmaman!Bunu bil isterim!


İçimde sana dair herşeyi yok ettim.Çok zor oldu,gecelerce hesaplaştım kendimle,Günleri zehir ettim,Tek istediğim sendin o zamanlar...Taa ki gerçeği görmek isteyene kadar;Hayatına birini sokana kadar!Seni unutmaktı payıma düşen...Dengesizliğinde,değişen hayat felsefende,'Seviyorum' diyen yalan dudaklarında daha fazla kirletemezdim içimdeki seni..

Ah gönlün şimdi başka yare mesken,
Ah el çekmiyor kara sevda benden!
Sen hangi elde sevda olup açtın...!


Geçmişte tebessümle kendini var ettiğin bu yürekte,Acı sözlerle ve kendini bilmez tavırlarla yok ettin bende ki seni...!İyi ki daha geç kalmamışım seni tanımak için,İyi ki başarabilmişim hastalıksı sevdana yenik düşmemeyi..!İyi ki yüreğimi uçurmuşum değerimi bilene...!

Şimdi hangi sevdada ıslatırsan ıslat yüreğini;Hiç farketmez benim için!..Kimbilir kaç sevda durağını daha ziyaret ediceksin,Kimbilir daha beni unutmak için kaç ismi heceleyip harflerine böleceksin...Ama bilirim;Benim sevdamı hiç bir elde göremeyeceksin!

Ve bir daha hayatımda ne ismimi hecelere bölmene izin vericem,Ne de harflerime değmene!Bilirim sayıklarsın herşeye rağmen ismimi gecelere...Artık ismime,Cismime değme!Bırak rahat kalsın,temiz kalsın içimde ki kalan son damlan!!Onu seninle kirletmeyeceğim!..Yok bir sitemim,
Hayatta herşey kısmet!


Ağla gönlüm,
Nasip değilmiş vuslat..!

Rahat uyu yar,
Sana hakkımı helal ettim...!ALINTI..
 

Top