• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Seksin bütün incelikleri Keşfedin

potito

Aktif
Seksin incelikleri merakı ülkemizde yaygınlaşmaya başladığı gerçeğini görmezden gelemeyiz. Seksin incelikleri öncelikle hayatta herkesin ihtiyacı olan cinsel ilişki gereksinimi ve bu konudaki rahatlamak için gerekli olan şey seksin incelikleri konusunda yatmaktır. Seks hayatı başarılı bir kişi mutlu, işlerinde başarılı, aile ortamında huzurlu olan kişiler olmaktadır.

Seksin yapılışı yalnızca o an yaşanılan bir zevk değil hayatınıza yansıyan en önemli unsurlardan bir tanesidir. Kadın eşlerin, erkeklerin cinsel isteklerine canım istemiyor diyerek karşılık vermesi bazı durumlarda evlilikleri bitirebiliyor. Bu nedenle seksin incelikleri konusunda bilgi sahibi olan kişilerin eşleri aralarında her ne geçerse geçsin cinsel ilişkiye girerek ve seksin incelikleri konusunda bilgisini konuşturarak o geceyi beraber geçirebileceklerdir.Seksin incelikleri konusunda ön sevişme çok önemlidir. Eşinizin zevk alacağı her şeyi bilmeniz gerekir ve ön sevişme esnasında iki tarafında birbirini cinsel birleşme esnasına iyi hazırlaması gerekmektedir. Ön sevişme ne kadar uzun tutulursa gecenizde o kadar uzun olacağına emin olabilirsiniz
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Seks bilim dalı olma yolunda ilerliyor, onu keşfediyosun şunu keşfet diye bişeyler çıkıyor :D Bence en doğrusu doğalını yaşamak kuralları, doğruları kendiliğinden belirlenir zaten :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
En iyi öğrenme şekli yaparak-yaşayarak öğrenme şeklindedir. Bilimsel bir gerçektir bu eğitimde de aynı yöntem kullanılıyor :)
 

Benzer konular

Top