• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Seksin Faydaları ( Seksin Yararları )

potito

Aktif
Seksin faydaları ndan biri de cildi gençleştirmenizi sağlar. Kadınların vücudunda bulunan östrojen hormonu sek yapılırken yoğun derecede salgılandığından dolayı cildi gençleştirici özelliğe sahiptir.

Düzenli seksin faydaları vücut güzelliğinizi sağlar. Bunu partnerinizle girmiş olduğunuz çeşitli yatak pozisyonları ile vücudunuzu daha da düzenli hale getirebilirsiniz.

Düzenli Seksin faydaları, denildiğinde ayrıca nefes kontrolünüzü arttırarak bronşlarınızı büyüterek ciğerlerinizi genişletir ve daha rahat nefes alabilirsiniz. Bunu sağlayan ise seks yapılırken adrenalin hormonunun yoğun şekilde salgılanarak meydana getirdiği nefes alıp verme hızıdır.

Düzenli seksin yararları, Düzenli seksin yararlarından bir tanesi de moralinizin yüksek olmasını sağlamaktır. Cinsel ilişki sonrasında eşlerin birbirine olan saygısı ve sevgisi artar.

Canınız seks yapmak istemese bile düzenli seksin yararları akışını bozmamak adına seks yapılmaya devam edilmelidir.

Düzenli seksin faydaları ile göğüslerinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre ayda 3 kereden az seks yapan kadınların daha fazla göğüs kanseri olma riski olduğu meydana çıkmıştır.

Düzenli seksin yararları vücudunuzdaki kireçlenmeleri engeller ve eklem yerlerinizdeki oluşacak kireçlenmeleri engeller.

Düzenli seksin faydaları evinizin huzurunu sağlar.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Zaten insanlar seksi anlık ihtirasları için değil de yukarıda anlatılan faydalı bilgiler için seviyor :)

Teşekkürler bilgilendirme için :)
 

Benzer konular

Top