• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Sentinus

Sentinus

Hayali bir Aslıya şiirler yazan şizofren bir Kerem
Özel üye
Merhaba dostum.​
Dostum dersem kızmazsın değil mi? Malum bu devirde dost bulmak zor zanaat. Kimseye güvenemez oldu insanlar.Herkes kendi derdinin peşine düşmüş, arkadaşlık dostluk, aşk, sevgi yalan olmuş.Neyse ya ilk yazıma bu şekilde başlamayı da hiç düşünmemiştim ama insan başlayınca devamı geliyor.

Bu aralar hiç iyi değilim hafız. Bir bel rahatsızlığına yakalandım. 2 haftadır ayağa kalkamadım resmen. Sıkıntıdan patlama noktasındayım.Kısa bir süre içerisinde fizik tedaviye başlayacağım. Hayatıma renk katar inşallah. :) Allah'tan aklıma Leyla ile Mecnun dizisi takıldı. Yeniden izlemeye başladım, finalini bildiğim halde izlettiriyor yine.

Günü akşam ettim bir şekilde ama keşke olmasaydı.Ve hiç konuşmasaydık. Bir zat var hayatımda adı bende saklı.Kıskanırım adını başka yerlerde okursam. Hakkım olmasa da onu kıskanmak, huy edinmişim bir kere.
Yaklaşık sekiz(8) senedir tanışıyoruz ve ben ona deliler gibi aşık iken onun gözünde iyi bir dost, sırdaş vs. vs. vs. saçmalıklarıyla görüntüleniyorum. Gerçi ona yakın olduktan sonra sıfatların ne önemi var ki? Önemli olan aynı satırda buluşmak değil midir?

Neyse uzun yazmayı sevmem aslında ama bu gece efkarlıyım nedense. Alkol'ü bırakmamış olsam, ziyaret ederdim bir büyüğü.Uzun zamandır peşinden koşuyorum ve bir türlü ikna edemiyordum.Sorduğum hiç bir soruya cevap alamazdım bu geceye kadar. Israrlarım işe yaramış olacak ki, ikna ettim ve söz verdi bütün sorularımı cevaplayacağına.Bende başladım yerli yersiz yoklamaya.

Sonuç tabi ki hüsran. Aklında başkası varmış. Kim olduğunu öğrenemedim ama ben olmadığım kesin.
"Neden?" sorularımın cevabı hep seni kaybetmekten korkuyorum zırvalığı oldu. Ben yoluna ömür adamışken beni nasıl kaybedebilir ki? Neyse daha fazla uzatmayayım. Uzun lafın kısası, yine bir gece, yine yalnızlık, yine melankolik şarkılar. Hadi eyvallah hafız. Başka bir zaman da görüşmek üzere.

 

Escarfe

📖 ♥ ☕ ♥ 🎧
Özel üye
Hayırlı olsun günlüğün...
Ne desem boş. Umarım Allah gönlüne yakışanı nasip eder.
Dua et gerisini 'o'na bırak.
Hayırlısı neyse o olsun hakkın da.
 

Sentinus

Hayali bir Aslıya şiirler yazan şizofren bir Kerem
Özel üye
Sağ ol @r0se . Her şeyin hayırlısı tabi.

Ve zamanı geldiğinde Rabbin sana kalbindekini verecek, seni hoşnut kılacak...

Duha / 5.

Demişken Rabbim, fazla kurcalamamak lazım.
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Rabbim gönlüne göre versin, sevenleri sevdiklerine kavuştursun :)
 

Düş

Özel Üye
Özel üye
Böyle değildi senin cümlelerin. Böyle açık açık ifade edemezdin kendini. Sanırım yordu seni bazı şeyler.
Her neyse,
Hep dediğim gibi.. Çoğu zaman karşındakini anlayamıyorsun. Hiç kimse net değil.
 

Sentinus

Hayali bir Aslıya şiirler yazan şizofren bir Kerem
Özel üye
@Mara Beni oldukça iyi tanırsın canım :) Bazı konularda laz inadım tutar ve asla vazgeçmem. Sadece arada sırada melankoliye bağlıyorum. Zaten bağlamasam o kadar şiir vs. yazamazdım biliyorsun sende.
Ve son olarak insan aşktan yorulursa eğer, insanlığını kaybeder. O yüzden hız kesmeden tam gaz devam.
 

Top