• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Sevgi Yayarak Korkularınızı Yenin!

Papatya

My everything.
V.I.P


Şöyle dikkatlice etrafınıza bakıp düşündüğünüzde, Tanrı'nın evrendeki her şeyin karşıtını yarattığını yani zıtlıkları bir araya getirdiğini kolaylıkla fark edebilirsiniz. Renkler, duygular, mevsimler, cinsiyet, algılar Hepsi tezatlarıyla varlar. Belki de tüm bu zıtlıkların bir arada olmasıdır evreni güzelleştiren ve evrene renk katan

Evrendeki bu iki temel duygunun yani "sevgi" ve "korku"nun tüm diğer duyguların kaynağı olduğunu öğrenip bunu içselleştirdiğim zamandan bu yana, kendimi ve insanları daha farklı bir boyuttan gözlemlemeye ve anlamaya başladığımı fark ettim. "Çekim yasası"na göre bu zıtlıklar bazen hızla birbirlerine doğru çekilebiliyorken, diğer yandan da "itim yasa"sına göre aniden birbirlerini itebiliyorlar.

Sevgi enerjisi yayın

Konuyu ikili ilişkiler açısından "kuantum düşünce sistemi"ne göre irdeleyelim. Hepimizin etrafında çıplak gözle göremediğimiz elektromanyetik dalgalar var. Ve bu dalgalar, duygu ve düşüncemiz ne ise o doğrultuda titreşim gönderir ve yayarlar. Yani "temel duygu tonu"nuz korku ise hep sizi korkutan kişi, durum ve olayları hayatınıza çekersiniz ya da tam tersi "sevgi enerjisi" yayıyorsanız hiç şüphesiz sevdiğiniz ve sevildiğinizi hissettiğiniz kişi ve durumları hayatınızda yaratırsınız.

Sevgi ve korkunun çekimi

Ama gelin görün ki bu iki enerji başta müthiş bir güçle birbirlerini çektikten sonra, aniden yine aynı güçle itmeye başlar. Yani hayatı korkularla, güvensizliklerle geçmiş olan ve bu nedenle hayata ve insanlara güvenmeyen biri, yüreği koşulsuz sevgiyle dolu, korkularından arınmış, içsel dinginliği yakalamış birine aşık olabiliyor. Başta bu çekim iki tarafı inanılmaz etkileyebiliyor. "İşte hayatımın aşkı" diye içinizden haykırırsınız ya bazen. Ancak kısa bir süre sonra bu duygular yerini birden kopuşlara bırakabiliyor. Yani bazen "sevgi" ve "korku" bir arada barınamıyor.

OIumsuz kodlamları değiştirin


Eğer bu şekilde başlayan ve sonlanan bir ilişkiniz varsa, şu anda ya da geçmişte, üzülmeyin, öfkelenmeyin, bunu dert etmeyin,"Nerede hata yapıyorum? " demeyin ve en önemlisi de kendinizi ya da karşınızdaki insanı suçlamayın. Çünkü artık cevabı biliyorsunuz. Eğer siz hala Tanrı'ya, evrene, hayata, insanlara güvenmiyor ve hayattan korkuyorsanız bunu değiştirmeniz kolay. Siz yeter ki isteyin. Korkularınıza sebep olan, bilinçaltınızda kayıtlı ve farkında olmadığınız kodlamaları, kayıtları fark edip değiştirdiğinizde kısa zamanda siz de sevgi enerjisi yaymaya başlayacaksınız. Ve sadece bu enerjinizi değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda da aynı güzel enerjileri hayatınıza çekebileceksiniz.

Tercihinizi yapın!

Öte yandan, korkularıyla yaşamaya devam etmek isteyen insanların bu seçimlerine de saygı duymak gerekir. Çünkü tekamül yolculuğunda bu duyguyu hala deneyimlemek isteyen insanların özgür seçimlerine müdahale edilmemeli.

O halde; korkularla kuşatılmış bir yaşam mı, koşulsuz sevgilerle dolu özgür bir yaşam mı?

Seçim her zamanki gibi sizin.

Koşulsuz sevgiyle.

 
Top