• Merhaba Ziyaretçi
    "En Güzel Ekran Resmi Yarışması" içiin anket açıldı. İlgili ankete BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de ankete oy vermeye davet ediyoruz...

Magazin Seyirciye İnsanlık Dersi Verdi

Papatya

Umudum...
V.I.P


Sunuculuğunu ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın üstlendiği, "Kazanmak için güvenmeye, güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız?" sorusundan yola çıkan sıra dışı yarışma "Güven Bana", ikinci bölümü ile ekranlarda yer almaya başladı.

500 bin TL para ödüllü yarışmada, daha önce hiç tanışmamış, farklı sosyal statüdeki iki yarışmacı yarışacak. Stüdyoya aileleriyle gelen yarışmacıların tek sınavı bilgi düzeyleri değil, güven düzeyleriyle de ilgili. Beraber verdikleri cevaplarla ortadaki para ödülü büyüyor. Yarışmada en çok bilen değil, ortaklıktan ayrılmak isteyen para ödülünü kazanıyor.

Bu bağlamda Tamer Karadağlı'nın sunduğu, Atv'de yayınlanan 'Güven Bana'nın ikinci bölümünde; yarışmacılardan İbrahim Dinçer'in, rakibi Nusret Aslan'a karşı gösterdiği hoşgörülü tavır ve yaptığı konuşma ders gibiydi.

"İYİLİK YAPIP DENİZE ATTIM BALIK OLARAK BANA DÖNER"

Yarışmada; kamu görevlisi Nusret Aslan, antikacı İbrahim Dinçer'le 500 bin lira için ortak oldu. İbrahim Bey, Nusret Bey'in 35 bin 500 lirada butona basıp parayı kazanmasını büyük olgunlukla karşıladı ve "Sonuna kadar helal olsun" dedi.

Alsancak'ta kendisinin 'Kefil İbrahim' olarak tanındığını söyleyen Dinçer "İyilik yapıp denize attım, bana balık olarak döner" dedi.

 
Top