• Merhaba Ziyaretçi
    "Yalnızlık" konulu fotoğraf yarışması açıldı. Konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi katılıma davet ediyoruz...

Magazin Shakira'ya Şok Suçlama

Papatya

V.I.P
V.I.P


Barcelona'nın ünlü oyuncusu Gerard Pique ile birlikte olan Shakira, geçmişten gelen dalgayla sarsıldı.

7 aylık hamile olan seksi yıldız, şok suçlama ile sarsıldı. Kolombiyalı yıldızın eski erkek arkadaşı Antonio de La Rua, şarkıcıya 100 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Arjantin eski Devlet Başkanı Fernando de La Rua'nın oğlu olan de La Rua'nın, "şarkıcının kariyerini yönetmesinin karşılığını almak için" bu davayı açtığı bildirildi.

De La Rua'nın avukatı William T. Reid, Shakira ile bu konuyu konuşmaya çalıştığını ama Latin şarkıcının bunu reddettiğini söyledi. Shakira'dan ise konuya ilişkin henüz bir açıklama gelmedi.

SHAKIRA GÜN SAYIYOR

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, futbolcu sevgilisi Gerard Pique'den olan bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde, paylaşım sitesi Instagram'da sevgilisi ile birlikte karnını açıkta bırakan kıyafetiyle olan pozunu paylaştı.

SEVGİLİSİ 10 YAŞ KÜÇÜK


Shakira hamileliğinden memnun olduğunu 'Bunun gibi 9 ay daha hamile kalabilirim' sözleriyle dile getirdi. Çiftin bebekleri 2013'ün ilk ayında dünyaya gelecek. Shakira, kendisinden 10 yaş küçük Pique için uzun süreli nişanlısından ayrılmıştı.

 
Top